• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Tündérkeresztapa ajándéka

Jesszuska. 1 hónapja nem történt itt semmi. Épp lőttem egy képet :) 20220108_170456.jpg

A rotala éledezik a tavalyi tarvágásból, a gyepet pár napja nyírtam, ezért ilyen ramaty. Meg bőven hagytam túlnőni.
Jelenleg nem rajongok annyira a MonteCarloert, @Matyinak igaza volt, igazán barokkos a látvány, amikor úgy egyben feljön és távozni készül. BBA örök vendégnek tűnik, már a Blyxát is levágtam, hogy annyival kevesebbet lássak. Hátha újraéled az is. Ennek örömére a skimmert is sokkal beljebb toltam, inkább a Rotalát fújja.

Ui: az egyik Amanda igazán vörös, mint a mesében, végre hozzák a színt, amit kell. Persze, amióta Best Bite nano tápot kapnak :)
20220108_171503.jpg
Apropó. Kedden másfél órán át takarítottam, került a szűrőbe is kb. 2 liter Matrix. Ideje volt :)

Ölelés.
 
Utoljára módosított:
Szép színesen indul az éved.👍🏻
Az a vörös blyxa azért elég brutál.
Az üvegeid patyolat tiszták.
Nekem egyedül az ösvényed zavarja a szemem, de az meg legyen az én bajom.😂
 
Jesszuska. 1 hónapja nem történt itt semmi. Épp lőttem egy képet :) View attachment 161341

A rotala éledezik a tavalyi tarvágásból, a gyepet pár napja nyírtam, ezért ilyen ramaty. Meg bőven hagytam túlnőni.
Jelenleg nem rajongok annyira a MonteCarloert, @Matyinak igaza volt, igazán barokkos a látvány, amikor úgy egyben feljön és távozni készül. BBA örök vendégnek tűnik, már a Blyxát is levágtam, hogy annyival kevesebbet lássak. Hátha újraéled az is. Ennek örömére a skimmert is sokkal beljebb toltam, inkább a Rotalát fújja.

Ui: az egyik Amanda igazán vörös, mint a mesében, végre hozzák a színt, amit kell. Persze, amióta Best Bite nano tápot kapnak :)
View attachment 161343
Apropó. Kedden másfél órán át takarítottam, került a szűrőbe is kb. 2 liter Matrix. Ideje volt :)

Ölelés.
Pfff.... mióta csinálom, nem volt ilyen színű a rotalám 😢😢😢 gratula, nagyon szép! 😊
 
Akkor nekem is az lehet? GA-ban vettem, kis kosárban, gigantikus csokor.😃 Semmilyen márkatábla nem volt rajta. Amikor jól elkapom, ugyanilyen rózsás színe van. 🙂
Igen, az is az volt. Az enyem zselés. Most erőteljesen gondolkozom rajta, hogy a jobb sarkot lecserélem wallichiire, bár lehet, bután nézne ki ott :)
 
Egyébként ma munka közben elálmodoztam (volt rá nettó 80 másodpercem) és úgy döntöttem, hogy összedobok egy 30as dennerle nanocubot egy bettának. Változatlanul álmodozás szinten tart a dolog de talán a következő hetekben megvalósul :)
 
Back
Oldal tetejére