• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes S.S.D.D.

A világításod lábai gyárilag ilyenek, vagy te hajlítottam meg? Bocsi, ha már valaki kérdezte
 
Tudsz egy képet lőni arról, hogy hogyan van meghajlitva?
19016795472_b93b7eeeb7_h.jpg
 
Ma megvolt remélhetőleg az utolsó vízcsere. :)
Bár még nincsenek meg a kövek, szóval még minden nem adott a restarthoz, de azért ez egy fontos post. :)
 
Csak belefert a heten a beszerzes [emoji1]
Akkor egy het kulonbseggel epitunk [emoji6]
Jaja, bezsúfoltam mára, de eléggé sűrű a héteddig.. Tegnap és ma nagybevásárolás, holnap családi fotózás, csütörtökön kórház, pénteken készülés a szombatra, szombazon szülonapozás... Szerencse, hogy jövő héten is szabin vagyok! :D
 
Ma kipecáztam a garnikat, de biztos akad még pár darab odabenn. Felszedtem a szőnyeget, kikaptam a dekorokat, vicces volt, ahogy a nagy hungarocell egyszercsak feljött a víz tetejére... :D A köveket és a fákat jól lecsutakoltam, a kövek még áznak a hypos vízben, holnap letakarítom, ami még rajtuk marad, aztán lövök róluk képet.
A microsorumok zöme ment a garnis akváriumba, a többi növényt holnap bombázom ki, aztán talaj ki és átmosom, aztán az akit is kitakarítom és indulhat a mandula! :)
Ha esetleg egy modi erre jár, akkor legyen olyan kedves és tegye be a naplót a lezártak közé.
Köszönök minden bejegyzést és lajkot, és minden elolvasott bejegyzést! Holnap várhatóan új napló indul! :)
 
Back
Oldal tetejére