• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sunny Hills

Nem kell elpazarolnod, készíts belőle wabi tálat, oda jó lenne, nem?
Na, látod ez eszembe se jutott, valakinek odaadhattam volna ilyen célra. Nálam a türelem minden részét elviszi a két aki, egy tál már nem fér bele :)
 
Mi lett vele??:facepalm:(amazónia)
összekeveredett a táptalajjal a hegyomlások során, így akvarisztikai célokra használhatatlannak ítéltem és gondoltam megnézem, milyen hatással van a szárazföldi növényekre
 
összekeveredett a táptalajjal a hegyomlások során, így akvarisztikai célokra használhatatlannak ítéltem és gondoltam megnézem, milyen hatással van a szárazföldi növényekre
Magyarul kibas..ad már???ajjaj,én csináltam volna egy wabit:(
 
Az király, nekem azt mondták, hogy az Amazoniát nem szabad átmosni. Na, akkor ez még csúnyább bukta volt mint eddig gondoltam...
 
Sokan használják újra az amazóniát. Ha jól tudom 2-3 évig használható és mivel kb évente átrendezik ezeket a növényeseket 2-3 átalakítást bírnia kell. Mivel mindenki használ táptalajt, csak a mosás maradt. Az tény, hogy nem tudod tisztára mosni, mert mindig barna lesz a víz amit leöntesz róla, mivel kopik a talaj. Én még ki is szárítottam. Hát figyu majd kiderül, hogy baj volt-e :)
De hétvégén utánajárhatsz a profikkal :)
 
összekeveredett a táptalajjal a hegyomlások során, így akvarisztikai célokra használhatatlannak ítéltem és gondoltam megnézem, milyen hatással van a szárazföldi növényekre
Nálam is a régi amazonia a lakásba fellelhető ösz növényen van,nagyon häläsak is érte!Nézd majd meg őket 2 hónap múlva!;)
 
Használat előtt nem kell átmosni, szerintem arra gondoltak.:(
Nem, kifejezetten újrahasznosításról volt szó, hogy a táptalajt ki lehet-e mosni belőle..Na mindegy, inkább nem rágom magam rajta tovább, ezt is megtanultam..A mostani tervhez elég a 9L amit vettem, a kidobottra meg inkább nem gondolok.
 
Sokan használják újra az amazóniát. Ha jól tudom 2-3 évig használható és mivel kb évente átrendezik ezeket a növényeseket 2-3 átalakítást bírnia kell. Mivel mindenki használ táptalajt, csak a mosás maradt. Az tény, hogy nem tudod tisztára mosni, mert mindig barna lesz a víz amit leöntesz róla, mivel kopik a talaj. Én még ki is szárítottam. Hát figyu majd kiderül, hogy baj volt-e :)
De hétvégén utánajárhatsz a profikkal :)
Nálam is újrahasznosított amazonia van az akiban. Több, mint egy éves már és egy átmosáson már túl van, de még vár rá egy legalább. Nagyon jól viseli, nem porlik, nem sarasodik. Annyi a különbség az újrahasznosított amazonia, meg az új között tapasztalataim szerint, hogy feltöltéskor jobban összeesnek a meredek részek, cserébe nincs ammonia bumm. ;)
 
Back
Oldal tetejére