• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Minimal Lounge II

@viktorlantos után szabadon :) nálam nem csak az akvárium fejlődését lehet követni, de azt is, hogy hogyan jutottam el végre oda, hogy elégedett vagyok magával a fotóval is, ami készült róla.

HAC2014_gif.gif
 
Na és fenntartod még, hogy sok lett a hal? Leszámoltam és mind a 30 benne van a rajban a versenyfotón :) Nekem pont jónak tűnik a mennyiség, de most már érdekelne neked jobban tetszene-e 20 hallal :)
 
Na és fenntartod még, hogy sok lett a hal? Leszámoltam és mind a 30 benne van a rajban a versenyfotón :) Nekem pont jónak tűnik a mennyiség, de most már érdekelne neked jobban tetszene-e 20 hallal :)

Hehe, inkább azt mondom most nem olyan zavaró. De játszásiból takard le az alsó 10 halat. Hiányozna? :)
 
Amikor a karbantartás első mozzanataként porrá töröd a szívó oldali üveget, aztán rájössz, hogy a telinek hitt RO-s hordó valójában üres, feltöltés közben pedig az üvegre csipeszelt cső elszabadul a szobában, rá kell ébredni, hogy ez nem a te napod.
 
Amikor a karbantartás első mozzanataként porrá töröd a szívó oldali üveget, aztán rájössz, hogy a telinek hitt RO-s hordó valójában üres, feltöltés közben pedig az üvegre csipeszelt cső elszabadul a szobában, rá kell ébredni, hogy ez nem a te napod.
Jajjj! Reméljük, hogy a ma bevitt mérgezett alma nem akadt a torkodon....!;)
 
Ez gyors volt! Szinte még alig, hogy Hozzád került...Nekik milyen a petéjük/petezsákjuk?
Csak azt tudom, hogy magukon hordozzák a petét és élve engedik el a kicsit, mint a garnélák, valószínűleg az egyik már megtermékenyülve került hozzám. Ha jól emlékszem hetektől-hónapokig is tarthatja magán a petéket, de ebben nem vagyok biztos, csak így rémlik valahonnan.
 
Csak azt tudom, hogy magukon hordozzák a petét és élve engedik el a kicsit, mint a garnélák, valószínűleg az egyik már megtermékenyülve került hozzám. Ha jól emlékszem hetektől-hónapokig is tarthatja magán a petéket, de ebben nem vagyok biztos, csak így rémlik valahonnan.
Akkor tényleg nagyon szerencsés vagy! Piciként is narancssárga, és kb. mekkora, amikor elengedi, ha csak egyet hordoz?
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére