• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wooden Caves

Na, holnap borul az akvárium :) Háttérnövénnyel nem jutottam dűlőre, úgy döntöttem, egyelőre megnézem a saggitariaval meg anélkül, aztán ha egyik se jó, még tudok mást venni és addigra már legalább jobban el tudom képzelni az egészet..

1518280_10200337784446555_894667508_n.jpg
 
Szeva!

Szép adag növénnyel kezded! ;) A HC-t egy élmény lesz megszabadítani a zselétől.:D
Esetleg dobnál fel képek a dekorhomokról? Mostanában vágnék én is bele egy új projektbe, dekorhomokkal, de még nem döntöttem el hogy colorado lesz-e vagy ez a fajta. Nagy segítség lenne.
 
Remélem még visszanézel ide...
Az arany cifra fogaspontyaid nem bántották a garnélákat? Tudsz írni róluk néhány mondatot? Mennyire élénk, aktív úszók?
Nálam nem bántottak senkit, viszont hamar elfogytak, ugyanis éjszaka kiugráltak :( Volt négy darab, de kb két hónap alatt mind a négy kiugrált és reggel kiszáradva találtam rájuk. Egyébként aktívak, fel-alá úszkálnak, érdeklődőek mindenféle iránt, viszont ha közel mész az akváriumhoz, sokszor elbújnak.
 
Back
Oldal tetejére