• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Exploring the Unknown

Bontás előtt készítettem még egy búcsúfotót. Valószínűleg a HAC-ra is ebben a formában megy majd az aki. Egyelőre úgy fest, egyben, beépítve költözik tovább, méghozzá Stuttgartba (nem lesz egyszerű menet) vagy jövő héten bontom elemeire. Hiányozni fog ez a scape, de ahhoz, hogy jöhessen a nagy, ennek sajnos mennie kell.

191. nap

Jelenlegi formában jobban állt neki a 70-200 mint a nagylátó, és a halakat is valamennyire hordába tudtam verni végre.

1483900_10203559315422816_3965200704578820634_o.jpg
 
90x45x45 volt a terv, de ma méricskéltünk asszonnyal és a 100x45x45 sokkal jobban mutatna a szobában, én mg jobb szeretem a szélesvásznat, úgyhogy valószínűleg ez lesz. :)
 
90x45x45 volt a terv, de ma méricskéltünk asszonnyal és a 100x45x45 sokkal jobban mutatna a szobában, én mg jobb szeretem a szélesvásznat, úgyhogy valószínűleg ez lesz. :)
Én is ezen agyaltam, de sajnos a 100-as hossz nem kivitelezhető 8-as üvegből. A 10-es üveg felárát és súlytöbbletét meg nem akartam, mert akkor már miért nem 100(120)x50x45? :D Így maradt a 90.
 
Én is ezen agyaltam, de sajnos a 100-as hossz nem kivitelezhető 8-as üvegből. A 10-es üveg felárát és súlytöbbletét meg nem akartam, mert akkor már miért nem 100(120)x50x45? :D Így maradt a 90.
hmmm ez érdekes, erre nem gondoltam, megkérdezem majd az üvegest. amúgy igen, 100x50x45 is eszembe jutott már :) 120at nem akarok, nekem az sok. szerencsére a boltban volt lehetőségem próbálgatni, hogy mit hogyan tudok berendezni, a 120as nagy akadálynak bizonyult, nem tudok vele mit kezdeni sosem
 
Tomi, a vizet kifelejtetted belőle? A halaid megtanultak laza rajban repülni?:woot:
Nagyon szép lett, új gazdája biztosan sokat fog ülni előtte és csak gyönyörködni benne.(y)
jaja, fél év alatt ráneveltem őket, hogy víz nélkül sokkal jobb.

végül nem egyben kelt el, úgyhogy ebben már csak én fogok gyönyörködni a fotókon, délelőtt fájó szívvel szétszedtem.
 
jaja, fél év alatt ráneveltem őket, hogy víz nélkül sokkal jobb.

végül nem egyben kelt el, úgyhogy ebben már csak én fogok gyönyörködni a fotókon, délelőtt fájó szívvel szétszedtem.
és benne voltak még a fák, amik az elején olyan izgalmasan álltak? :D
 
és benne voltak még a fák, amik az elején olyan izgalmasan álltak? :D
nyomokban tartalmazott fát, de nehéz volt kiszabadítani a micro alól :D ami viccesebb, hogy előkerültek olyan anubiasok, amikre nem is emlékeztem, hogy voltak, és vígan éltek a sötétségben. a crypto willisi szintén gyönyörűen nőtt fény nélkül a micro árnyékában..
 
Back
Oldal tetejére