• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Discipline

Le kellett nyírnom a HM-et. Let egy kis zöld por alga is az üvegen.
Kicsit visszatekertem a CO2-ből is, mert túlzásnak éreztem a bubizást az akváriumban.
Amúgy megy továbbra is a szigor -- semmi hozzányúlás! :D Mondjuk továbbra sincs rá késztetésem szerencsére.
 
Nagyon szép, iwagumi forever. Nem hinném hogy itt lenne miről beszélni, az aksival nem lesz baj, ezzel a tudással amivel rendelkezel, rutin lesz. Well done.
 
Figyi már -- ti mit csináltok az iwagumitokkal, NÉZEGETITEK???
Ezzel az égvilágon semmit sem lehet csinálni :)
Max kicsit kaparászni az zöldpontot az üvegről, de MÁR AZ SINCS!!! :)

Én ezt szeretem benne. :)
 
Figyi már -- ti mit csináltok az iwagumitokkal, NÉZEGETITEK???
Ezzel az égvilágon semmit sem lehet csinálni :)
Max kicsit kaparászni az zöldpontot az üvegről, de MÁR AZ SINCS!!! :)
Na ezert lesz nekem is a kovetkezo az foleg a mai takaritasos nap utan [emoji16]
 
Figyi már -- ti mit csináltok az iwagumitokkal, NÉZEGETITEK???
Ezzel az égvilágon semmit sem lehet csinálni :)
Max kicsit kaparászni az zöldpontot az üvegről, de MÁR AZ SINCS!!! :)
én szóltam, miközben legóztál :D
 
'szki a másik akváriumom az egy nyüzsgő, lüktető nagyváros, ez meg egy álmos tanya valahol a semmi közepén :D
Note to myself: Sose költözz tanyára!
Nem baj -- ez a projekt erről szól!!! :D

Told át hozzám, cseréljünk. :D
 
Figyi már -- ti mit csináltok az iwagumitokkal, NÉZEGETITEK???
Ezzel az égvilágon semmit sem lehet csinálni :)
Max kicsit kaparászni az zöldpontot az üvegről, de MÁR AZ SINCS!!! :)
Bárcsak a mostani nanómra mondhatnám ezt.
 
te leccgó, unatkozol, gyere, ugorj át, meg kéne kefélni az összes követ, lenyírni a tenellust, kicsipeszelni közüle a riccardiát [mellesleg: kijönne ebből @inadsz sierrájának duplája], és még tudnék vagy három dolgot, amit kéne csinálni :D
 
'szki a másik akváriumom az egy nyüzsgő, lüktető nagyváros, ez meg egy álmos tanya valahol a semmi közepén :D
Note to myself: Sose költözz tanyára!
Nem baj -- ez a projekt erről szól!!! :D

Igazából ezért nagyon jó a dekor homok, amazonia, garnéla hármas. Csipesszel lehet szépen a homokról visszapakolni a bogyókat. Napi 20 perc Zen!
Persze ezt a városi bugris hozzáállást nem értik meg tanyán, ahol mindenhová termőtalajt képzelnek...
 
Új ötletem van -- talán nyírni kellene lassan a HC-t!!! Itt-ott már másfél-két centi is megvan!!
-- Mondjuk szerintem még nem, de MÁR NAGYON ÉRIK :D

De komolyan: Két hét alatt szemből már egészen gyepnek látszik a dolog.

(Amúgy nem találtam HC topicot, az létezhet, vagy csak a keresője GERONIMO ennek a micsodának? Vagy van, de sem a 'hemianthus' sem a 'cuba' nem szerepel a nevében.)
 
Új ötletem van -- talán nyírni kellene lassan a HC-t!!! Itt-ott már másfél-két centi is megvan!!
-- Mondjuk szerintem még nem, de MÁR NAGYON ÉRIK :D

De komolyan: Két hét alatt szemből már egészen gyepnek látszik a dolog.

(Amúgy nem találtam HC topicot, az létezhet, vagy csak a keresője GERONIMO ennek a micsodának? Vagy van, de sem a 'hemianthus' sem a 'cuba' nem szerepel a nevében.)

Rossz volt a neve a topicnak.
Hemianthus callitrichoides (HC) | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
 
NA jó, hát mégsem álltam neki HC-t nyiszálni, szerintem még nem kell, majd egy hét múlva:

My home iwagumi aquarium by Planet Petite, on Flickr

My home iwagumi aquarium by Planet Petite, on Flickr

így néz ki a corymbosa compact -- szinesednek az új levelek is:
My home iwagumi aquarium by Planet Petite, on Flickr

és így az egész, két hetesen:
My home iwagumi aquarium by Planet Petite, on Flickr

Az van, hogy ennél az ormótlan twinstar basznál MINDEN alga SOKKAL jobban néz ki, úgyhogy nem tudom mennyi ideig bírom még nézni, de DISCIPLINE!! :D
 
Back
Oldal tetejére