• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Családi 60P

Nem tudom hol hibázok, de alig látjuk őket. Kb naponta 10 percre etetès ideje alatt - szépek, elevenek, élénk színűek, lètszámra is megvannak kb. Úgy döntöttem, hogy hamarosan bővülni fog a lakók száma pár újabb hallal, még nem tudom milyen fajtával.
Létszémfüggő. Egyik üvegemben 6-8 galaxy állandóan bújkált a gazban. Boraras urophtalmoides lett mellé, azok bebújtak a galaxyk mellé. Boraras maculatust is tettem később, az viszont nem bújt el, főleg a felső régióban úszkálnak. Egy két hét után a galaxyk is előjövögettek a mozgás ellenére. A nagy 200 literes üvegemben több tucat galaxy van, azok állandóan a frontüveg körül tobzódnak. Csak akkor lesz halmentes, ha metszés van, vagy meglátják a halhálót. Olyankor nyomtalanul felszívódnak. 🤷
Vagy az amandák létszámát növeled, vagy felvezető halak kellenek. A guppi szerintem is jó ötlet.
 
@Iron1 @Zsoltiabéka , nekem is épp ők voltak az első gondolatom, köszi a megerősítèst. Ma d.u elmegyek egy kereskedèsbe és megnézem mi a kínálat, ha lesz akkor beszerzek pár endler hímet, nem szeretnék a szaporulattal bajlódni.
Egyébként a galaxyk is nagyon tetszenek, de félek velük csöbörből vödörbe kerülnèk.
 
Az amandáktól én is ezért szabadultam meg. Ha csak megmozdult valami az akva körül, eltűntek. A Galaxy-k bátran kavarnak.
 
Az amandáktól én is ezért szabadultam meg. Ha csak megmozdult valami az akva körül, eltűntek. A Galaxy-k bátran kavarnak.
Ez erősen létszámfüggő. Volt amanda csapatom, már csak 2-3db van meg, de ennek ellenére együtt úszik a többi más fajú hallal. Ők már csak így szocializálódtak. 🙂
 
Back
Oldal tetejére