• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Discipline

Ez is jo lett [emoji6] kicsit emlekeztet @TZ akvariumara de az is bejott [emoji106]
amúgy nekem is van egy erős deja vu érzésem, de nem tudok rájönni -- most megörültem, hogy hátha a @TZ téyleg, de nem, annak teljesen más volt a karaktere -- nekem legalábbis. Nekem George Farmer rémlik, de egy idő után aztán feladtam az előkép felkutatását :) Aztán is lehet, hogy valahol minden iwagumi egyforma :D
 
amúgy nekem is van egy erős deja vu érzésem, de nem tudok rájönni -- most megörültem, hogy hátha a @TZ téyleg, de nem, annak teljesen más volt a karaktere -- nekem legalábbis. Nekem George Farmer rémlik, de egy idő után aztán feladtam az előkép felkutatását :) Aztán is lehet, hogy valahol minden iwagumi egyforma :D
Scree aquascapeny George Farmer?
 
Nekem is rémlik ilyesmi "kétköves" variáció, és innen fórumról, de gőzöm sincs hogyan lehetne kikeresni. Nem pont ilyen volt, csak hasonlóan bátran bevállalva két hasonlóan nagyobb kő.
Nekem tetszik a kísérletezés, a formabontás, de mégis zavaróan szimmetrikus számomra. De talán jobb lesz, ha kizöldül az alja és középen ahogy látom, nem lesz szimmetrikus a növényzet, az lehet, hogy pont elég lesz, hogy ne legyen ilyen "feszült".
 
Utoljára módosított:
Mennyire más az ízlés. Nekem pont az tetszik benne, hogy szinte a végletekig szimmetrikus. Szeretem a minimalista scapeket. És egyéb szimbólumokat is bele tudok látni az elrendezésbe például ami elsőre eszembe jut az fájdalmas elszakadás érzése. Egyszóval ha a növények is nőni kezdenek ez egy bajnoki lesz a megjelenés.
 
Továbbra is kedvenc! :) Láttam a fotós topicban is. Igazuk volt az "öregeknek" sokkal jobb ez a 35mm-es konfig. Tényleg megjött az élesség. Lehet akaratlanul is belekergetsz engem is a vásárlásba. :rolleyes:
PS mennyire játszik ezeknél a fotóknál? Vagy csak simán RAW-ból JPG?
 
Továbbra is kedvenc! :) Láttam a fotós topicban is. Igazuk volt az "öregeknek" sokkal jobb ez a 35mm-es konfig. Tényleg megjött az élesség. Lehet akaratlanul is belekergetsz engem is a vásárlásba. :rolleyes:
PS mennyire játszik ezeknél a fotóknál? Vagy csak simán RAW-ból JPG?
köszi :)
csak egy kis lightroom -- a színhőmérséklettel vannak problémák :) de a videon nincs lightroom értelemszerűen.
 
És a kövek hogyan viselkednek a sok CO2 hatására? Nem biztos, hogy igazam van, de az a sejtésem, hogy minél több savat adunk, annál inkább oldódnak a kövek és így annál inkább keményedik a víz.
 
És a kövek hogyan viselkednek a sok CO2 hatására? Nem biztos, hogy igazam van, de az a sejtésem, hogy minél több savat adunk, annál inkább oldódnak a kövek és így annál inkább keményedik a víz.
igen, elvileg, de ember legyen a talpán, aki meg tudja mondani, hogy most ez jobban keményedik-e így vagy nem. Naponta kb 30 TDS-sel megy feljebb a 60 liter. Szóval szerinted? :D
Az otok nincsenek jól, de ők már eleve sem voltak jól sajnos, úgyhogy nem tudom hogy a DC-t mennyire nézik. Ennyire nem sárga amúgy, de azért nem is lime. Plusz nincs is semmi kajájuk .. hozok majd haza ilyen hamitabit nekik.
 
Né'dda :)

images
 
Back
Oldal tetejére