• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savanna

Ne már,ez megint egy olyan kis részlet amit megnézve keresem az állam:eek: nagyon ott van,precizítás is 10/10-es,már nagyon várom a totált;)
 
Azt a .... mindenit. Ez megint gyönyörű lett(y). Kis fák minek az ágaiból vannak?
Köszi szépen, a kis fák még tesztelés alatt állnak, de már itt a 3. hét küszöbén azt hiszem és úgy látom, hogy semmi gond vele, tehát nyugodtan lehet majd a további elrendezésekben is használni. Viszont még had ne mondjam el milyen fa ez.;)
 
Nehogy valaki leeressze a kerekeidet a workshopon :)

Pszt: nálam lehet venni képet Tibi akijarol ;)
Biztos lesz pár francia autó is a parkolóban, majd átcserélem titokban akkor, hiszen szakmámba vág!!:D:p
Azóta kapott pár kiegészítést az akvárium, mióta utoljára láttad!!;).
 
Asszem meg nagyon sokat kell fejlodnom... Nem tudom szavakba foglalni... All leesos... Gratula!

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről
 
Na szóval kérem szépen, azért ez a projekt is halad ám, csak ugye nincs dokumentálva.:whistle:
Lassan, lassan kezd körvonalazódni, hogy mi lesz a végleges képe az akinak, volt eddig pár dekorfa és kisebb nagyobb kő rendezgetés (hála a háttér segítőknek, több szem többet lát(y)), s hogy a nagy harcot az algákkal már megnyertem, most már minden lombkorona és előtéri pázsit, üde zöld. :) Még a fotózást kell kitalálni, milyen fókusztávolságon legyen, mennyit tükröződhet a dekor, milyen alacsonyan legyen a vízszint, legyen benne hal vagy nem, de a lényeget már látom, szokták úgy is mondani, hogy látom már az alagút végét:D, szóval, múlt hét végén betöltötte az akvárium az 5 hetes kort, s már azt mondom, hogy szinte készen is van, ezért bármikor lehetne egy verseny fotót készíteni, de addig is gyakorolni és gyakorolni, ez a titka egy jó fotónak.
Addig is, még nem lesz publikus, lőttem egy fotót az egyik új lakóról.:cool:
Blue Velvet shrimp
11157307473_2a29739f26_b.jpg
 
Na szóval kérem szépen, azért ez a projekt is halad ám, csak ugye nincs dokumentálva.:whistle:
Lassan, lassan kezd körvonalazódni, hogy mi lesz a végleges képe az akinak, volt eddig pár dekorfa és kisebb nagyobb kő rendezgetés (hála a háttér segítőknek, több szem többet lát(y)), s hogy a nagy harcot az algákkal már megnyertem, most már minden lombkorona és előtéri pázsit, üde zöld. :) Még a fotózást kell kitalálni, milyen fókusztávolságon legyen, mennyit tükröződhet a dekor, milyen alacsonyan legyen a vízszint, legyen benne hal vagy nem, de a lényeget már látom, szokták úgy is mondani, hogy látom már az alagút végét:D, szóval, múlt hét végén betöltötte az akvárium az 5 hetes kort, s már azt mondom, hogy szinte készen is van, ezért bármikor lehetne egy verseny fotót készíteni, de addig is gyakorolni és gyakorolni, ez a titka egy jó fotónak.
Addig is, még nem lesz publikus, lőttem egy fotót az egyik új lakóról.:cool:
Blue Velvet shrimp
11157307473_2a29739f26_b.jpg
gyönyörű ez a garnéla, mennyi ilyen van benne?
azt nagyon nem szeretik a zsürik ha nincs hal, én úgy olvasom a korábbi bírálatokban.
A scappe-pel kapcsolatban: szerintem ez a kavics túl középen van :D:D
 
gyönyörű ez a garnéla, mennyi ilyen van benne?
azt nagyon nem szeretik a zsürik ha nincs hal, én úgy olvasom a korábbi bírálatokban.
A scappe-pel kapcsolatban: szerintem ez a kavics túl középen van :D:D
Köszi te háttér segítő.
5 darab vette birtokba a tájat, van még mellette yellow fire, red cherry, sakura és amano, szóval elég színes a felhozatal, de jól néznek ki.(y) Igen én is azon a véleményen vagyok, hogy legyen hal, mert annál szebb nincs amikor együtt úsznak, de ott van mellette, hogy ez egy olyan miniatűr tájkép, ahol lehet, hogy ártanék a verseny fotónak, ha a halak látszanának. Másrészről meg, a török, erdős akváriumában (Charm of light) sem láttam halakat, persze a fenyveses akiban vannak, de elég érdekesen mutatnak ott. Viszont nem kell kétségbe esni, majd oda lesz photoshop-olva a hal, ha hiányzik a verseny fotón:p, úgy is ez megy már a nemzetközi akvakertész versenyeken:( ,gusztustalannak is tartom, más meg itthon órákat foglalkozik , a terelgetéssel, ááá mind1(n).
 
Honnan szereztel ilyet?
Én is meglepődtem, de csak át kellett szaladnom a szomszédba Tiszakécskére.:D:cool:
Amúgy igazad van, utána néztem én is jobban és szentgyo oldalán lévő blue dream ugyanaz mint a blue velvet.(y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére