• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Csodás álmok jönnek

N-emy said:
jojo said:
Hali!


Én is gondolkodom ezen a gyantán.Még soha nem olvastam, hogy valaki ilyet rakott be volna az aksiba.

Én a biztonság kedvéért megvárnám amíg megkövesedik... ;)

Valaki tudatta már a tavalyi IAPLC győztes Pavel Bautinnal is?
https://akvakertesz.hu/viewtopic.php ... tin#p29465

De Pavel csak a versenyre tette össze. Utána annyi lett az akinak. Szal ha 3 hónap használat ok, akkor semmi gond nem lehet. Ha hosszabb távra tervezel, lehet gond lesz. Erre azért érdemes figyelni.
 
Én használtam fenyőtuskót régebben, de nem erdőből szereztem be hanem a Rába dobta partra. Nem tudom meddig volt vízalatt, mire megtaláltam, de semmilyen gondot nem okozott az akváriumban.
 
Nagyon jól néz ki!!

Én mondjuk csak egy féle követ használnék,nagyon elütnek egymástól!

A fát még megdönteném balra hogy a vékony ág elérje a talajt. Esetleg még vághatsz is belőle ( a baloldali vékonyból) hogy egy kicsit beljebb tudd az egészet rakni!
 
köszi az észrevételeket :) a kőből nem engedek :D a dragonokhoz van a fa csavarozva, miert a seiryu-t nem lehet átfúrni, a seiryu meg mind színben mind formában nagyon tetszik..
a fával még sakkozom, kipróbálom, amit mondasz, tényleg fura, hogy az az ág nem ér sehol talajt...
 
Szerintem hallgass "talachi" kollégára, a két kő nem igazán passzol egymáshoz.
Egyébként nem csak csavarozással lehet rögzíteni.
Hidd el az összképen nagyon nem fog jól mutatni a két fajta kő!
Ezt tényleg fontold meg mert nagyon ígéretes az összeállítás!
Szépek a kövek és a fa is csak találd meg az OKÉT :lol: !
 
Szia!
Így szerintem sokkal jobb lesz, de a helyedben megpróbálnék néhány követ rakni az előre nyúló faág köré, és főleg a törzs közé, mert szerintem sokkal természetesebb, ha úgy néz ki, mintha körülnőtte volna a fa a köveket, és nem pedig előtte van. Ajánlanám példának Cecska elrendezését( viewtopic.php?f=11&t=1888), melyet egy jóval kisebb akváriumban készített el, de valami hasonlót el tudnék képzelni nálad is! :)
Ez csak egy vélemény, a lényeg, hogy neked tetszen! Tudom elcsépelt a mondás, de igaz ;)
 
Én is pakolnék köveket az ágak alá, valamint mozgatnék még rajta annyit ( esetleg fűrészelnék ), hogy az elöl lévő ág ne érjen a frontüveghez. Hajrá!
 
Szia pazur!

Arra számítanod kell, hogy ennél az elrendezésnél a növények eltakarhatják a köveket, persze ez növényválasztás függő is!
Ha tényleg szeretnél a kövekben gyönyörködni, akkor még variálnod kell (vagy is inkább a második a nyerő)!

Üdv! A.ttila
 
többségi döntés szerint az első nyert.:) Igazad van A. kavicsos, a kövek elé csak előtéri növényeket fogok ültetni..
 
Mondjuk a szavazati idő lejárása után, de az 1. :) Nagyon jól nézne ki, ha a hagynád hogy a Hydrocotyle sp. Japan belepje a köveket. Esetleg a tuskó elé meg mondjuk Microsorum pteropus 'Narrow-'ot lehetne ültetni
A fához pedig gart! Sok sikert!
 
egyelőre most azon parázok, elbírja e az egy szűrő :S lehet kellene egy másik is...
 
Back
Oldal tetejére