• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Forest Lair

nahát, itt már nem is gratulálunk???

Az emberiség előtt álló feladatok szerintem most elég világosak: meg kell oldani a lehetőleg minél teljesebb foglalkoztatottságot, nagyságrendekkel kell csökkenteni a környezeti ártalmakat a fogyasztás visszazuhanása nélkül, fel kell találnunk a rák ellenszerét, és meg kell verjük a @Cecska-t a 2020-ig valamelyik HAC-on, bármelyik kategóriában. :DDDD

óriási LOVE és csak mondom, hogy inkább a rákgyógymódokat nézegessétek, mert én már láttam egy kicsit a jövőből :D
 
Az a baj letsgo,hogy mire el is jutna bármelyikünk arra szintre 2020-ig addigra Tibi már 2060-ban járna,így sosem érjük utol.:cry::ROFLMAO:
Még egyszer gratulálok itt is! (y)
Látod, Messit is elvitte egy sérülés! Hátha vízallergiás lesz vagy valami! De ami ennél is valószínűbb, hogy beáll profinak, és akkor megnyílik a pálya előtted :)
 
Majd ha titeket is legalább fél tucatszor elvisznek az UFO-k, mint Tibit, más magyarázat nincs...:whistle: Addig ne is álmodjatok győzelemről. ;) Én is kitettem egy hatalmas molinót a háztetőnkre, "most már engem vigyetek!!!" felirattal, de biztos a környezeti ártalmakkal meg a teljes foglalkoztatottsággal bíbelődnek, mert egyenlőre b@sznak rám...
 
Egy koreai magazinból a múlt évi Eastern European Contest akváriumai.

Tibi Forest Lair akváriuma középen (y)

1801362_693745664049907_7619300723866077906_o.jpg
 
Back
Oldal tetejére