• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Forest Lair

Ma bicikliztem egy kicsit Orfű és Abaliget környékén. Érdekes, hogy mennyire máshogyan szemlélem a természetet, a kis részleteket, mióta itt nézelődöm és alakítgatom a saját akváriumomat. Ahogy megláttam ezt a fát, egyből a Te akváriumod jutott eszembe:
c2bf7e2d-448c-4c5c-afa6-cb13469a8914_zpscaa27142.jpg
 
Érdekes, hogy mennyire máshogyan szemlélem a természetet, a kis részleteket, mióta itt nézelődöm és alakítgatom a saját akváriumomat.

S hidd el, ez már csak rosszabb lesz :whistle: Én má' a kiszáradt fákat is vigyázva offolom ki (komplett gyökérzettel együtt) a kertben/telken, mintha kincsekre vadásznék, mert ki tudja,
hátha egy komplett hardscape van a föld alatt... :eek:
s mondtam már a telekszomszédnak is, hagyja csak ott a kiszáradt barackfáját, inkább kiásom én :facepalm: nooormális? :D
 
S hidd el, ez már csak rosszabb lesz :whistle: Én má' a kiszáradt fákat is vigyázva offolom ki (komplett gyökérzettel együtt) a kertben/telken, mintha kincsekre vadásznék, mert ki tudja,
hátha egy komplett hardscape van a föld alatt... :eek:
s mondtam már a telekszomszédnak is, hagyja csak ott a kiszáradt barackfáját, inkább kiásom én :facepalm: nooormális? :D
Hát igen, nem is csodálkozom... Eddig csak a makettezés miatt gyűjtögettem mindenféle "lomot", már azért is néztek rám furcsán páran, hogy mit tudok lelkendezni egy-egy darab nyomdai kasír lemeznek, vagy éppen kenderkócnak:) És ez most kiegészülni látszik mindenféle botokkal!:rolleyes:
 
Dear Tibor Szecsei,

Thank you for your applying to IAPLC2013.
Your application was confirmed. (ID:W016-5468)

Please look forward to the first announcement
on early August.

Ma kaptam, aki indult az mindenki kap vagy már kapott hasonló levelet.
Na most már biztos benne leszek az első 3000-ben!!:D
 
Augusztus??? Neee. Férjemmel már minden nap nézzük, hátha publikus már a fotó és hogy van-e eredmény! Szurkolunk nagyon!
 
Hát igen, nem is csodálkozom... Eddig csak a makettezés miatt gyűjtögettem mindenféle "lomot", már azért is néztek rám furcsán páran, hogy mit tudok lelkendezni egy-egy darab nyomdai kasír lemeznek, vagy éppen kenderkócnak:) És ez most kiegészülni látszik mindenféle botokkal!:rolleyes:

Tegnap gyalogolunk a HÉV-ez Margit hídnál, a rakpaton fekszik egy, az áradából visszamaradt ágasbogas fa. Csilluka: " óóó, az milyen jó lenne az akváriumba..."
 
Tegnap gyalogolunk a HÉV-ez Margit hídnál, a rakpaton fekszik egy, az áradából visszamaradt ágasbogas fa. Csilluka: " óóó, az milyen jó lenne az akváriumba..."
Az biztos hogy az áradás után sok hordalék visszamarad sok sok fertőzéssel egyetemben,mert mint tudjuk néhány vállalat annyira tiszteli a természetet hogy kezeletlenül engedik a Dunába a szennyvizet,mondván nagy folyó az elbírja.:cry:
 
hänyan neveztek,lehet tudni???En is kaptam tegnap hasonlo e-mailt!!!:D
Mindig évről évre többen neveznek, hiszen rohamosan fejlődik ez az akvarisztikai ág, így tavalyi kb. 2200 induló miatt megkockáztattam a 3000-et.:D
Amúgy még nem publikus, ha jól tudom , pontosan hányan indultak idén.
 
Pazar lett!

Jó végre itt is látni az akit. Élvezet volt fotózni!
Talán az első olyan akvárium volt magyar színekben ami rendesen elrugaszkodott a sémáktól. A hardscape része ahogyan felépült, a valódi erdei hangulatra való törekvés, a folyamatos finomítgatás végül nagyon jól összeért a végén.
Gondolom a versenyen kicsinek találták a bírák. Bár ebbe a méretbe tényleg sok részletet sikerült belecsempészni. Azért az AGA még ott van drukkolok neked.

Ez egy következő szint. Visszanézve a korábbi akváriumaidat nagyon sokat fejlődtél. Még sok ilyen szép akváriumot. Igazán inspiráló! (y)
 
Ez vmi frenetikus... Tibi... sokkal jobb helyezést érdemelt volna... picit lehet elfogultak vagyunk, mivel magyarok vagyunk, de akkor is... simán top100 vagy top50 kellett volna lennie... Ettől függetlenül szerintem eddigi legjobb munkád. Mit is lehet erre mondani? Hja, gratulálok! :ROFLMAO: Nekem ez a kedvenc aksim Tőled. ;)
 
Remek lett a végleges kép. Érdekes Tibi hogy neked valahogy sosincs szerencséd az IAPLC-n. Ettől függetlenül nagyon szép ez az eredmény! És egyébként is tényleg a részvétel a fontos, mi meg úgy is tudjuk hogy az egyik legjobb aqvakertész vagy kis országunkban :) (y)
 
Back
Oldal tetejére