• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savanna

Na kérem szépen lassan és titokban, de megszűnt ez az akvárium is, ettől még nem lesz publikus :p, majd csak a következő.
Ismét egy jó nagy adag tapasztalattal gazdagodtam, a mohák és a tápozás terén is, s annyira tetszett, hogy lehet majd egyszer visszakanyarodok ehhez a landscape féle stílushoz.
Evvel az akváriummal alig volt bajom, ez egy ízig vérig minimál aki volt, de szép volt, s nekem tetszett, ami ennek a hobbinak a lényege.

Remélem mihamarabb be tudom rakni ebbe a naplóba a végleges fotót, kitartás!!!:cool:
 
ez egy ízig vérig minimál aki volt, de szép volt, s nekem tetszett, ami ennek a hobbinak a lényege.
Nekem is tettszene Tibi, ha már láthatnám :snaphappy:
De mint írtad is kitartás az van sőt csak az van :ROFLMAO:
Mi volt a megszűnés oka ? várj csak kitalálom egy új még monumentálisabb ötlet :rolleyes:
 
Nekem is tettszene Tibi, ha már láthatnám :snaphappy:
De mint írtad is kitartás az van sőt csak az van :ROFLMAO:
Mi volt a megszűnés oka ? várj csak kitalálom egy új még monumentálisabb ötlet :rolleyes:
Nem éppen monumentális, de egy új ötlet, igen!!:p
 
Hát, egy igazán szép és tanulságos történet végére érkeztünk. Érdekes volt nyomon követni a fejlődést, így képek nélkül. Igazán kíváncsi vagyok a következő projektre. Alig várom, hogy azt is elképzeljem. :ROFLMAO: o_O

_________
Tibi, nem neked szól (hanem a hülye szabályoknak), de valahogy fura ez így. :)
 
Utoljára módosított:
Mär csak pär honapot kell värnunk!Mi az nekünk?Tibi sok sikert a versenyeken!Milyen elkepzelesed van az ujra?
 
Hát, egy igazán szép és tanulságos történet végére érkeztünk. Érdekes volt nyomon követni a fejlődést, így képek nélkül. Igazán kíváncsi vagyok a következő projektre. Alig várom, hogy azt is elképzeljem. :ROFLMAO: o_O

_________
Tibi, nem neked szól (hanem a hülye szabályoknak), de valahogy fura ez így. :)

Ezzel teljesen egyet értek! Én is utálom ezt a borzasztó szabályt! Nem is értem mi az értelme!

Egyébként én is már nagyon várom az új ötlet megvalósulását! Szóban már hallottam róla és felcsigázott!(y)
 
Most már ideje megmutatnom, mit is titkoltam eddig az idei IAPLC verseny miatt(y), bár ha tudtam volna az eredményt, akkor nem lettem volna ilyen titkolózó:).

A végeredménynek nagyon örülök, ahogy néztem a külföldi és a hazai kollégák akváriumait vagy csak részleteket, egyre jobban elbizonytalanodtam a TOP 100-ba kerülésben, olyan 300-500.-ra tippeltem az akváriumomat. S mikor megláttam a levélben a számomra előkelő 179. helyet, baromira megörültem, az eddigi IAPLC versenyen elért legjobb eredményem az idei.:cool::woot:

Nos tehát , itt az a bizonyos akvárium, amit rejtegettem, de nem igazán kellett volna.
12430119185_6d9a28410c_o.jpg


12453152295_5a894f08d0_o.jpg

Egy kis érdekesség, ilyen volt még a tervezéskor , a bárpultomon:
10113723344_ac12b29118_o.jpg
 
Végre ezt is megértük!Ezt látni kell!Most már csak az új scapet kell meglesni valahogy!
 
Ohhhh milyen régen vártam már, hogy publikus legyen....

Sajnos pont az ilyen akváriumok maradnak teljes titoktartásban a versenyek alatt, pedig olyan sokat lehetne tanulni a fejlődésükből.
Aztán pár perc hírnév és a hirtelen jött újdonság a ködbe vész... naplózva meg nem lesz. :(

Volt szerencsém élőben látni és fotózgatni korábban. Gyönyörű volt és biztos voltam benne, hogy jobb helyezést is kap majd mint amit végül kapott.

Előkeresek majd néhány fotót amit a fotózás napján csináltuk.

De addig is egy kis hangulat.....

 
Na végre! Erre már kíváncsi voltam nagyon rég! Nagyon jó lett Tibi! A fákon a mohákat nagyon jó állapotban kaptad el. Egyszerűen gyönyörűek. Hogy tudtad ilyenre nyírni? Szabályos de mégis szabálytalan mint az igazi lombkorona... Nekem a hideg WBs kép jobban bejön, de mondjuk nekem az a mániám. :) Megoszthatnál egy két titkot vagy inkább tapasztalatot mire kellett figyelni, mi volt a nehézség és az újdonság ennél a scapenél. (y)
 
Úristen ,ez az akvárium elképesztő,már nem is tudok rá mit írni.Csodálatos ,pazar,stb. Megint csak sikerült meglepned a magyar aquascaping társadalmat,hogy milyen brutál precizitással lehet a részleteket megcsinálni/kialakítani.Gratulálok az eredményhez @Cecska Tibi:notworthy::notworthy::)
 
Nekem a hideg WBs kép jobban bejön, de mondjuk nekem az a mániám.

Ez tök érdekes. Tibivel a fotózás után beszélgettünk melyik kép legyen. A Szavanna témához jobban passzolt a melegebb tónus. Ez hozta a kiégett, napos hangulatot. A másik inkább a szokásos akvárium kép, picit hidegen élénk zöldekkel.
Ki gondolta volna, hogy egy szín hőmérséklet is ennyit tud adni vagy elvenni az eredeti témából. Ti melyiket választottátok volna?

Meleg...

12445150875_c2883a6519_b.jpgIAPLC 2014 rank 179 - Tibor Szecsei by viktorlantos, on Flickr

Hideg...

12445632094_3e3ebc37fd_b.jpgIAPLC 2014 rank 179 - Tibor Szecsei by viktorlantos, on Flickr

ui: nekem a meleg tónusú képen a sziklán lévő színeződés is sokkal természetesebbnek hatott, mint a hideg hegyek
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére