• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savanna

Az biztos, hogy nem 2 perc volt az építés.
A Lonely tree-t még az elmúlt vasárnap (nov.13) szétszedtem teljesen, majd összelegóztam újra a már 1 hete megépített új hardscape-t. Na ennek az elrendezésnek az építése már akváriumon belül eltartott úgy 3 estén át (du.7-től kb. hajnal 1-2-ig), az eredménye az lett, hogy csütörtökön munka után rá sem tudtam nézni az akváriumra, egyszerűen beleestem az ágyba a kimerüléstől:dead:, majd vasárnap (nov.20) azért csak elindítottam végre az akváriumot a pályafutásán(y). Nem titok, hogy emelésre és a nagy kövek miatt, hasonlóan, mint a Forest Lair-nél, szintén hungarocell lapokat használtam, faragás , ragasztás stb., nagyon melós munka volt, de megérte.:cool:

El sem tudom képzelni, hogy egy 120,150,180 cm-es akváriumok ami pl. az IAPLC-s könyvekben is vannak, ami úgy odabaszós legózásos cucc, mennyi ideig építhetik:eek:, nálam egy ilyen, simán lenne úgy egy hónap!!:D
 
Utoljára módosított:
Na kérem már megint egy újabb napló amit figyelemmel kell követnem :)
Nagyon várom a totál képet,a kettő amit eddig megosztottál sejteti velem hogy már megint az államat fogom keresni (y)
 
Közben az akvárium elérte az 1 hetes kort!:cool:
Próbáltam fotózgatni is, de nagyon nehéz, mert ide már tényleg nem elég a HQI 150W-ja, ide már elő kellett venni a vakut is, s azt is a nem megszokott módon hátulról kellett villantani, áááá, na mind1 majd belejövök.:cool: Viszont amin nagyon meglepődtem, hogy a Micranthemum Monte Carlo-nak kihagytam egy kis területet hátul (12X7cm), s 1 hét alatt be is futotta egy fél doboz, most már mászik a kövekre.:eek:
10530547483_116b63e930_c.jpg
 
Közben az akvárium elérte az 1 hetes kort!:cool:
Próbáltam fotózgatni is, de nagyon nehéz, mert ide már tényleg nem elég a HQI 150W-ja, ide már elő kellett venni a vakut is, s azt is a nem megszokott módon hátulról kellett villantani, áááá, na mind1 majd belejövök.:cool: Viszont amin nagyon meglepődtem, hogy a Micranthemum Monte Carlo-nak kihagytam egy kis területet hátul (12X7cm), s 1 hét alatt be is futotta egy fél doboz, most már mászik a kövekre.:eek:
10530547483_116b63e930_c.jpg

Hát én ezen nem csodálkozom. Én most már a monte carlot csak úgy hívom: "Instant gyep" :)
 
Említetted, hogy hungarocelt ragasztottál az aki aljára. - Milyen típusú ragasztót használtál, hogy azért megfogja a hungarocelt, de később le is tudd vakarni?
 
Miközben mindenki a H.A.C verseny lázában ég (ami nagyon helyes persze(y)), addig az új elrendezés lassan 3 hetes lesz.:p
Kicsit nehéz azért nekem is, hogy titkolózok, mások meg csak úgy töltik fel a jobbnál jobb akvárium képeket a fórumra:eek:, de hát ezt az utat én választottam, s szeretném végig vinni;).Az akvárium indítás óta, nem mondom, hogy könnyű dolgom van, mert a co2-t csak ezen a héten tudtam rendesen beállítani, s küzdök a TDS emelkedéssel is, így nem csoda , hogy megjelent a fonál az akváriumban, de lassan úgy néz ki, hogy ahogy jött, úgy megy is.;)
Gondolkoztam, hogy milyen képpel tudnék nektek kedveskedni, ami azért nem fedi fel az egész akvárum képét, de azért mutatós is, s tegnap este a fotelben ülve (TV nézés közben), egy nagyon jó szögből láttam az akit, amit ma le is fotóztam.
Fogadjátok szeretettel.
10729619296_934cb0bd20_c.jpg
 
Tibi, nem rossz, nem rossz... :D a baj az, hogy piszok sokat kell még várni, hogy a kész akit láthassuk... :cool:
 
Ne csodálkozz ha a számítógépeden majd magától mozog az egér.
Akkor majd tudni fogod: valakinek nagyon kell az a kép szemből:D

Ez már tényleg állat kínzás:banghead:

Azért oldalról is látszik, hogy megint rendesen megemelted a szintet:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére