• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savanna

A meleg tónusúnál az előtéri növények úgy néznek ki, mintha rossz kondiban lennének. Egyénként a hangulata tényleg jobban passzol a témához.
Már több mint fél éve nézegetem ezeket a képeket, de nem tudok dönteni melyik tetszik jobban. Tényleg, végül melyik ment a versenyre?
 
Nekem is a hideg tetszik jobban, pont amiatt amit @eMZé is mondott. Olyan mintha nem lennének jó kondiban a növények.
 
Szerintem a kettő között lenne valahol a tuti. :D Meleg kövekkel és hideg növényekkel.
De érdekes mert az első az tényleg fülledt szavanna hangulatot áraszt.. a második meg jóformán egy hazai erdős-hegyes témára hajaz inkább.
 
+1 a hidegre, fantasztikus hangulata van a képnek, inkább az akit neveztem volna át a kép ismeretében :)....az aki pedig kiemelkedő, nagyon profi munka, példaértékű! ;)
 
Ja és még valami....most, hogy láthattuk a pontozási rendszert, Te gyakorlatilag az első, 50 pontos tételnél ki is pipáltad magad, mert nem hogy nem vigyorognak és fickándoznak a bitang jókedvű halak, hanem egyenesen nincsenek. Ebből a bírák azt a következtetést vonták le, hogy nem jókedvűek...:) Viccet félretéve, ez az aki halakkal csont nélkül top 100.... alaphangon, de lehet, hogy.......;)
 
Köszi szépen, a kis fák még tesztelés alatt állnak, de már itt a 3. hét küszöbén azt hiszem és úgy látom, hogy semmi gond vele, tehát nyugodtan lehet majd a további elrendezésekben is használni. Viszont még had ne mondjam el milyen fa ez.;)


Vegul akkor ki derult milyen fak kerultek az akiba?
 
Engem is nagyon erdekelne, hogy milyen alapbol keszultek a fak! En valami sovenycserje felesegre tippelnek. Fagyal? Kaphatunk valaszt @Cecska ? Legyszi, legyszi. :rolleyes:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére