• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Más szemmel

Köszi:)Egy régi Sony F717-essel.Beltéri fotórásra nem nagyon alkalmas sajnos,de kint természetes fénynél még mindig nagyon szép képeket csinál.
 
Ma igen hirtelen módon vége lett az előző layoutnak és valami új született.
Bár benne volt a levegőben napok óta.csak néztem azt a követ és éreztem,hogy valamit meg akar mutatni,de nem értem meg 'őt'.Aztán ma molyoltam az akiban,és egyszer csak megfogtam, kiszedtem,megforgattam és visszaraktam.És ott volt amit kerestem...

20130610_183308.jpg


photo.jpg
 
Aha értem.Nem akartam okoskodni csak úgy megjegyeztem.Bár amikor több képet is megnéztem valami láttam,hogy nem stimmel csak már nem tudtam vissza vonni amit írtam.Mert a képen látszik a kamera is csak az a másik oldalon volt.Akkor gondoltam,hogy ez a hátulja lehet.:)De amúgy tényleg szuper.
 
Szóval fél éves az akvárium,és vele együtt az ismeretségem az akvarisztika világával.Bár most nehéz időszak lesz,hiszen elvesztettem egy jó munkahelyet,és ismerjük a hazai viszonyokat,de remélem nem kell feladnom semmit az eddigi eredményekből.(és nem kell elfelejtenem a két következő tervemet sem,bár ezek így biztos nem valósulnak már meg a köv negyed évben:( )

Köszönöm mindenkinek akik segítettek eddigi utamon,egyedül nehezebb lett volna.Jövőre komolyabb terveim vannak,szeretnék összerakni egy "versenyképes" akváriumot is,és vannak további kísérlet terveim paludárium témában is.Ez az akvárium viszont azt hiszem megmarad,az elsőtől nem könnyű elszakadni:)(bár van azért itt is terv.négy hónapja ázik valami egy vödörben...)

Szóval beszéljenek a képek inkább.6 hónap története(két részletben, mert nem fér az összes kép egy postba):

20130507_180007.jpg


20130522_123940.jpg

20130610_183308.jpg


DSC01231.JPG

DSC01273.JPG



DSC01410.JPG

DSC01496.JPG

DSC01498.JPG

DSC01523.JPG

DSC01524.JPG
 
Utoljára módosított:
nagyon szép képek! Olyan egészséges itt minden, hogy simán kötnék erre az akváriumra hitelfedezeti életbiztosítást :D
de nem lehet, hogy a nymphaea túl sok ebbe? :)
 
wow de jó kis fotók! halakat milyen zársebességgel fotóztad?

köszönöm!
f5,6 1/25s(algázó)-1/50s(kéksávos) természetesen manual focus(remek a keresője ennek a gépnek,nem olyan kis képet ad mint az átlag.persze azért nem közelíti meg a te ff-es géped).sejthető,hogy ilyen záridővel 5-ből egy kép használható kb:)még csak ismerkedek a D80-nal,ISO400-on elég elfogadhatóak ezek a képek szerintem.Kíváncsi vagyok 800on mit mutat majd,hogy használhatóbb záridővel dolgozhassak:)Egyébként a gurámi és a fonálalgázó jó fotóalany,viszont nem véletlenül nem készült egyetlen használható kép sem a galaxykról.a focust még csak csak rá tudom tenni de ezzel a záridővel felejtős...
 
nagyon szép képek! Olyan egészséges itt minden, hogy simán kötnék erre az akváriumra hitelfedezeti életbiztosítást :D
de nem lehet, hogy a nymphaea túl sok ebbe? :)

köszi!de,a bal oldalról ki kellene szedni a nymphoidest,de nem volt még erőm hozzá:)
 
Back
Oldal tetejére