• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

Ne sajnáld,sajnos aki komoly labdába akar rugni az itthoni dobogókért annak ezt be kell vállalnia a többség "kárára".
Igazábol mostanában nem sok időm van a fórumra így folyamatosan csak képeket tudnék megosztani szöveg nélkül abból meg nem nagyon lehet tanulni.
De ahogy magamat ismerem előbb vagy utóbb így vagy úgy de láttok majd képeket persze ha van rá igény.[emoji4]
Kár!:(
@viktorlantos írta nemrég, mennyire kár, ha valaki csak úgy bedob a versenyre egy scape fotót, amiről senki semmit nem tud, hiszen így pont abból maradunk ki, ami ennek az egész fórumnak a lényege: lépésről lépésre követni a fejlődést, a küzdelmet, a sikert és a botlásokat, amikből mindenki tanulhat.
Persze elfogadom a döntésed, de sajnálom, sokat vesztünk vele.
 
így vagy úgy de láttok majd képeket persze ha van rá igény.

Még szép, hogy van!

A meglepetés sajna nagy rákfenéje a versengésnek. Kizárja magát valaki egy közösség életéből, vagy maradnak a személyes találkákra a mutogatások, ami azért nehézkes megint.
Lehetne több akváriumon munkálkodni, de te is már olyan régen űzöd a kertészkedést, hogy pusztán az aktívkodásért nem elvárható egy második akvárium. Adtál te már eleget a közösségnek, hogy most mások tegyék ugyanezt.

Azért örömmel látnánk majd a későbbi aktivitásaidat. Akkor is ha esetleg arra korlátozódik, hogy épp hol gyűjtögetsz vagy mit ültetsz, ragasztanál stb :) A részletek még elég sejtelmesek ahhoz, hogy titokban maradjon a projekt.
Meg legalább látjuk, hogy történik valami feléd :)

De ahogy időd engedi. Tényleg legyen már egy meglepi akvárium is amit senki sem lát. Szerintem ezen a szinten ahogy kertészkedsz ütne. Drukkolok! (y)
 
Még szép, hogy van!

A meglepetés sajna nagy rákfenéje a versengésnek. Kizárja magát valaki egy közösség életéből, vagy maradnak a személyes találkákra a mutogatások, ami azért nehézkes megint.
Lehetne több akváriumon munkálkodni, de te is már olyan régen űzöd a kertészkedést, hogy pusztán az aktívkodásért nem elvárható egy második akvárium. Adtál te már eleget a közösségnek, hogy most mások tegyék ugyanezt.

Azért örömmel látnánk majd a későbbi aktivitásaidat. Akkor is ha esetleg arra korlátozódik, hogy épp hol gyűjtögetsz vagy mit ültetsz, ragasztanál stb :) A részletek még elég sejtelmesek ahhoz, hogy titokban maradjon a projekt.
Meg legalább látjuk, hogy történik valami feléd :)

De ahogy időd engedi. Tényleg legyen már egy meglepi akvárium is amit senki sem lát. Szerintem ezen a szinten ahogy kertészkedsz ütne. Drukkolok! (y)
Köszönöm [emoji106]
Ígérem hallotok felőlem [emoji6]
 
Ne sajnáld,sajnos aki komoly labdába akar rugni az itthoni dobogókért annak ezt be kell vállalnia a többség "kárára".
Igazábol mostanában nem sok időm van a fórumra így folyamatosan csak képeket tudnék megosztani szöveg nélkül abból meg nem nagyon lehet tanulni.
De ahogy magamat ismerem előbb vagy utóbb így vagy úgy de láttok majd képeket persze ha van rá igény.[emoji4]
Gratula a helyezésekhez!
Egyenlőre csak éppen ráléptem arra az útra, amin te már hosszú kilómétereket megtettél...
Viszont az állításoddal vitatkoznék:
ha az kell egy jó helyezéshez a hazai versenyen, hogy titokban legyen tartva az akvárium és ne legyen naplózva....akkor komoly gondok lennének, de lehet félreértettem, amit írtál.
Mindenesetre kíváncsian várjuk, hogy mivel rukkolsz majd elő!
 
Szép estét.Holnap lesz a nagy nap,de mint mindig van ami közbe jöhet.
Szombaton a Horvát nyaralás utolsó napján egy kedves bogártól kaptam egy csípést a jobb lábamra mondhatni búcsúzóul.
Hmm gondoltam GERONIMO@ lesz mert azt tudni kell hogy alárgiás vagyok a csípésekre.
Szóval ma este ügyelet,antibiotikum szedés,fekvés.
Remélem holnapra már javul,mert a halakat garnélákat már kifogtam fák kövek készen állnak,növények vízben,zselében,szóval készen állok,de sör fogyasztás sajnos nem lesz pedig bekészültem egy két doboz krusovice-vel.[emoji19]
Szóval jól indul az új scape [emoji30]c6f610073c33d1083c07e51af074e84a.jpg
 
Szép estét.Holnap lesz a nagy nap,de mint mindig van ami közbe jöhet.
Szombaton a Horvát nyaralás utolsó napján egy kedves bogártól kaptam egy csípést a jobb lábamra mondhatni búcsúzóul.
Hmm gondoltam GERONIMO@ lesz mert azt tudni kell hogy alárgiás vagyok a csípésekre.
Szóval ma este ügyelet,antibiotikum szedés,fekvés.
Remélem holnapra már javul,mert a halakat garnélákat már kifogtam fák kövek készen állnak,növények vízben,zselében,szóval készen állok,de sör fogyasztás sajnos nem lesz pedig bekészültem egy két doboz krusovice-vel.[emoji19]
Szóval jól indul az új scape [emoji30]View attachment 58565
Jobbulást neked!!
 
Ezt nem hiszem el.Sajnos ki kell írnom magamból mert szétvet az ideg.
Tegnap javarészt kifogtam a carbon rili garnélákat amik közt azért voltak igen szép darabok is.
Ma reggelre az összes feldopta a talpát.Semmi nem változott ugyan abban a vízben voltak,a halakkal együtt ott mindenki jól van.
Fájó szívvel 80+db ot húztam le a wc-n.Ami azt illeti eléggé mínuszosan indul ez a projekt is.[emoji24]
 
Ezt nem hiszem el.Sajnos ki kell írnom magamból mert szétvet az ideg.
Tegnap javarészt kifogtam a carbon rili garnélákat amik közt azért voltak igen szép darabok is.
Ma reggelre az összes feldopta a talpát.Semmi nem változott ugyan abban a vízben voltak,a halakkal együtt ott mindenki jól van.
Fájó szívvel 80+db ot húztam le a wc-n.Ami azt illeti eléggé mínuszosan indul ez a projekt is.[emoji24]
Szia!Sajnalom!En is igy jartam kb 30 Amano 2 napig a vödörben varta,hogy vissza költözzenek,de mind kimult!
 
Fájó szívvel 80+db ot húztam le a wc-n.Ami azt illeti eléggé mínuszosan indul ez a projekt is.[emoji24]

A csípős probléma ismerős, ahhoz mielőbbi zökkenőmentes gyógyulást kívánok!
A garnis hír kicsit földhöz vágott. Sajnálom, hogy nekem nincs egy sem, különben már útban lennének Feléd.
 
Sziasztok.Az új összeállítás nem teljesen az lett amire gondoltam,nagyban közrejátszott a betegség is,de minnél tovább nézem annál jobban kezd tettszeni és ez a lényeg.Növény ismét került bele rendesen a 30 félét súrolom 84 literben.
Azrt egy feltöltés előtti telós képet hoztam,mert tudom kíváncsiak vagytok mit is raktam össze.
És öröm számomra hogy a halak teljes állománya gyönyörűen elöl úsznak szinkronban.2113284d9e0889ee20a9df7451d96655.jpg
 
Üdv!
Akkor az idei évben is összegyűjtöm a már befutott eredményeit az akváriumnak időrendi sorrendben :
Az összeállítás már most sikeresebb mint az előző volt tavaly ilyenkor :rolleyes:

HAC 9. hely
TAC 1. hely
IAPLC 230. hely
IIAC :
AGA :

És egy fotót is dobok bár már unhatjátok is :D

HAC FOTO.jpg
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére