• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Iriomote 西表

Sziasztok.Az alkotási vágyam kezdi elérni a szintet amikor már minden (na jó nem minden) gondolatom az új akvárium körül forog.
Öregesen elpöfög a mostani összeállítás de már csak napi rutinból pillantok rá.Hiába azért eltelt majdnem 9 hónap.
Április végén kő beszerzési túra és most előreláthatólag az építés junius végén lesz.
Több időt szánok majd rá előre megtervezve és összerakva minden részletet.
Hoztam egy telefonos fotót is az öregedő erdőről.d721167d2c6b6cf9bca6ba5487821f33.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 

Ilyen szép képekből sosem elég uh ha van még időd ülj még ott nyugodtan és jöhetnek a fotók továbbra is. :);)
 
Ezeket sosem lehet megunni és minden akva napról napra más arcát mutatja.

Láttam, sikerült elkapnod egy petés kismamát is, tehát nam csupán szép az akvárium, hanem tökéletesek a kondíciói.;)
 
Nagyon szuper lett a fotó és az akvárium is. Az, hogy év közben ilyen minőségű kép nem született (vagy lemaradtam róla), nálam ebből az akváriumból is egy meglepetést csinált. :)(y)(y)(y):snaphappy::snaphappy::snaphappy:
 
Nagyon szuper lett a fotó és az akvárium is. Az, hogy év közben ilyen minőségű kép nem született (vagy lemaradtam róla), nálam ebből az akváriumból is egy meglepetést csinált. :)(y)(y)(y):snaphappy::snaphappy::snaphappy:
Köszönöm,Én látom a hibákat benne,valószínüleg (Ti) a zsűri is látta [emoji16],2017 ből erre futotta.Próbálkozom 2018 ban is,egynlőre magam mögött hagyom a fás dolgokat,most szinte mindenki ezt építi,erdő erdő hátán [emoji39]Meglátjuk majd egy köves elképzeléssel mit tudok nagyobb mélységben kihozni, egyenlőre úgy néz ki teljes titokban napló nélküli lesz az akvárium, ilyet még eddig nem csináltam [emoji6]
 
Utoljára módosított:
Üdv.
Hétvégén nagy változások jönnek,ritkítok és változtatom a kinézetet,mivel már csak 2,5 hónapja van az akváriumnak mindegy is hogy mit látok[emoji16]és mit is csinálok.
Ja és hamarosan jön vissza a "vörös hadsereg" váltva ,vagy együtt a beszari borarasokkal [emoji39]a várható nyílt terepen talán jobban úsznak majd.
 

Hasonló topikok

Válaszok
50
Megtekintések
30K
Back
Oldal tetejére