• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2020

Idén a COVID miatt a magyar és a környező keleti országok versenyzőinek mi postáztuk az eredményeket. Sajnos Japánból nem tudták megoldani a levelezést a jelenlegi helyzetben.
A múlt héten elviekben mindenki megkapta a borítékot. Remélem senki sem maradt ki. 👍
 
Nagyszerű, akkor már reagálhatsz is ITT.
Másokat sem szép, de Viktort le💩ni végképp rút dolog.
Én nem GERONIMO....k le senkit.csak se időm,se energiám nincs.Nalunk a parkban most van a fö szezon,250 oras honapok!
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,

Ma, egy Facebook csoportban került elő egy "gyanusítás". Mégpedig az idei 4. Helyezett akváriumát vette kérdőre valaki, hogy a szabályokat megszegő fotómanipulációkat talált ebben a munkában. (halak duplikálása, fények és árnyékok másolása, és részletek manipulálása)

Nem szeretnék most ehez semmit hozzáfűzni, de csatolom az eredeti posztot és a fotókat ahol az emberünk megjelölte a szerinte kérdéses részeket. Albert (aki az akvát építette még nem reagált).

Kiváncsi vagyok ki mit gondol és leginkább, hogy ki gondolja, hogy ezek a képek valóban bizony ító erejűek.

Screenshot_20201107_172856_com.facebook.katana.jpgFB_IMG_1604766549268.jpgFB_IMG_1604766553160.jpgFB_IMG_1604766558613.jpgFB_IMG_1604766564248.jpgFB_IMG_1604766569721.jpgFB_IMG_1604766574483.jpg
 
Sziasztok,

Ma, egy Facebook csoportban került elő egy "gyanusítás". Mégpedig az idei 4. Helyezett akváriumát vette kérdőre valaki, hogy a szabályokat megszegő fotómanipulációkat talált ebben a munkában. (halak duplikálása, fények és árnyékok másolása, és részletek manipulálása)

Nem szeretnék most ehez semmit hozzáfűzni, de csatolom az eredeti posztot és a fotókat ahol az emberünk megjelölte a szerinte kérdéses részeket. Albert (aki az akvát építette még nem reagált).

Kiváncsi vagyok ki mit gondol és leginkább, hogy ki gondolja, hogy ezek a képek valóban bizony ító erejűek.

View attachment 97802View attachment 97804View attachment 97805View attachment 97806View attachment 97807View attachment 97808View attachment 97809
Szerintem egy versenyző haverja lehet, akinek savanyú a szőlő, ezért egy pitiáner lejárató kampányt indít.
Én nem foglalkoznék vele, már csak azért sem, mert nem vagyunk spanyolok. ;)
 
Én nem foglalkoznék vele, már csak azért sem, mert nem vagyunk spanyolok. ;)

Igaz @mmccannon , de az EAPLC-n és az IAPLC-n együtt versenyzünk. Én személy szerint még semmi képpen nem ítélkeznék, megadnám a lehetőséget neki, hogy tisztázza a dolgot. Majd kiderül.

Egyébként szerintem ha ezek lokális versenyen kerülnek elő az még szomorúbb. Képzeljétek, ha a következő HAC-on valaki így nyerne. Nem hinném, hogy egy örömmel látott alak lenne a hobbiban.

Ettől függetlenül brutál scape amit épített a csávó, épp ezért indokolatlannak találnám az ilyen jellegű manipulációt.

Egyébként szerintem egyre gyakrabban nyúlnak az akvákba utólag. Szerintem ez nem túl jó irány. Legalábbis addig ameddig vannak olyan szabályok amik ezt korlátozzák.
 
Köszi, hogy ezt megosztottad @viktorlantos . Ez elég jól rávilágít pár fontos elemre. Kíváncsi leszek, mit reagál erre majd az ADA.

Minden esetre ez így elég száni szerintem. Főleg, hogy amúgy egy nagyon jó scaperről beszélünk.

Viszont, mostmár tudom, hogy fogok vízeséseket tenni az akvámba 😂
 
Back
Oldal tetejére