• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros növénytápadagoló pumpa

Na totál nem értem a szisztémát a mágneses keverővel...
Van egy opció, ha összekapcsolod az adagolóval, kiválaszthatom a sebességét a keverésnek és, hogy milyen hosszan keverjen... innentől kezdve nem értem, hogy mikor kever, mert időzítést nem látok csak azt, hogy nyomjam a gombot manuálisan.
Remélem azt nem gondolták, hogy startra készen ülök az adagolás előtt és én kevergetem a löttyöket. :unsure: És ez a beállítás kell azoknak akiknek van Chihiros adagoló pumpája. (remélem úgy találták ki az összekapcsolást, hogy adagolás előtt automatikusan bekapcsol) De ez így most nem derült ki a számomra.

Összekapcsolt.jpg

A másik lehetőség, ha nincs összekapcsolva a pumpával és esetleg nincs Chihi pumpád, akkor ezt kell használnod...
Furcsamód itt minden beállítás adott, napok, időzítés, és mennyi ideig keverjen.

szétkapcsolt.jpg

Van már valakinek ilyenje?
@viktorlantos , @inadsz , nálatok van már a boltban? Mit tudtok róla?
köszi előre is. :)
 
Van már valakinek ilyenje?
@viktorlantos , @inadsz , nálatok van már a boltban? Mit tudtok róla?
köszi előre is. :)

Szerintem nem kaptunk még. A tengeri útvonalak miatt óriási késéssel jön meg az új szállítmányunk. Abban talán már lesz. Így nincs vele tapasztalat.

De ezek a keverős rendszerek azért elsősorban tengeri akváriumokhoz valók. El tudom képzelni, hogy nálunk is hasznos lehet, de nem mi vagyunk a célközönség.
 
Szerintem nem kaptunk még. A tengeri útvonalak miatt óriási késéssel jön meg az új szállítmányunk. Abban talán már lesz. Így nincs vele tapasztalat.

De ezek a keverős rendszerek azért elsősorban tengeri akváriumokhoz valók. El tudom képzelni, hogy nálunk is hasznos lehet, de nem mi vagyunk a célközönség.
engem mondjuk hidegen hagy, hogy tengerire vagy édesvízire találták ki, idehaza is főleg mi fogjuk használni és egyéb külföldi helyeken is édesvízre használják (ezekről lehet olvasni kommentekben)
Engem a működése érdekelt volna, hogy, hogy időzít ha össze van kapcsolva a pumpával mert semmi beállítási lehetőség nincs úgy rajta. :)
Volt aki erre rákérdezett, de választ nem kapott.
 
Na totál nem értem a szisztémát a mágneses keverővel...
Van egy opció, ha összekapcsolod az adagolóval, kiválaszthatom a sebességét a keverésnek és, hogy milyen hosszan keverjen... innentől kezdve nem értem, hogy mikor kever, mert időzítést nem látok csak azt, hogy nyomjam a gombot manuálisan.
Remélem azt nem gondolták, hogy startra készen ülök az adagolás előtt és én kevergetem a löttyöket. :unsure: És ez a beállítás kell azoknak akiknek van Chihiros adagoló pumpája. (remélem úgy találták ki az összekapcsolást, hogy adagolás előtt automatikusan bekapcsol) De ez így most nem derült ki a számomra.

View attachment 181150

A másik lehetőség, ha nincs összekapcsolva a pumpával és esetleg nincs Chihi pumpád, akkor ezt kell használnod...
Furcsamód itt minden beállítás adott, napok, időzítés, és mennyi ideig keverjen.

View attachment 181151

Van már valakinek ilyenje?
@viktorlantos , @inadsz , nálatok van már a boltban? Mit tudtok róla?
köszi előre is. :)
Na reggel volt időm csekkolni, hogy működik az összekapcsolt állapotban... hát az van, hogy nem csinál semmit, nekem kell manuálisan kavarni a tápokat. Tehát így ez a funkció nem ér semmit mert nincs automatizálva.
Marad a nem összekapcsolt változat, ami időzíthető és úgy rendben működik automatikusan.
 
Back
Oldal tetejére