• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JUAN PUCHADES WORKSHOP - GREEN AQUA - 2021. NOVEMBER 6-7

Ugyan a szombati workshopra a jegyek elfogytak, a vasárnapi szemináriumra még tudtok jegyet váltani.
Hasonlóan ütős prezire kell készülni, mint Josh nagysikerű prezentációja volt. Akit érdekel a komolyabb építkezés, mindenképp ajánlom.


 
Készülünk a mai napra :) Juan már legózik az építéshez :)

Szombatra már megteltünk, de ha vasárnapod szabad várunk a prezire, amire Juan nagyon felkészült.

Bár videó készül mindkét eseményről, a vágott anyag az időkorlát miatt csak töredékét fogja hozni az élő hangulatnak.
Hagyd a porszívózást és gyere :ROFLMAO:

1636190510595.png
 
Készülünk a mai napra :) Juan már legózik az építéshez :)

Szombatra már megteltünk, de ha vasárnapod szabad várunk a prezire, amire Juan nagyon felkészült.

Bár videó készül mindkét eseményről, a vágott anyag az időkorlát miatt csak töredékét fogja hozni az élő hangulatnak.
Hagyd a porszívózást és gyere :ROFLMAO:

View attachment 157663
Lélekben Veletek leszek! A videó anyagot pedig várom!

Nagyon jó Juan pólója :D
 
Ha a fotók alapján kedvet kaptál és eljönnél a holnapi előadásra, itt meg tudod rendelni a jegyed:

10-kor kezdünk várunk mindenkit.

"Challenge yourself. Create something memorable."

Szerintem zseni lesz 👍
 
"Challenge yourself. Create something memorable."

A vendég telitalálat volt. Juan bemutatta mindazt, amiről Balázs utolsó videója szólni akart. Vudu és metafizika nélkül odatette magát. Az ember és az aquascaping szép kapcsolata nagyon jól átjött tegnap. El is fáradtam, annyira lekötött. Juan a brainstormingtól, a miérteken át, egészen a kivitelezésig mindent precízen megosztott. Ott dobogott előttünk, mint egy órási akvakertész szív :) Köszönöm, egy élmény volt.

Megjegyzés: A tévés produkciónak beillő körülmények már nem annyira emberbarátok szerintem. Juan mindent feledtetni akart, de azért nézőként nekem néha nehéz volt kizárni a nagy stábot és a forgatást. Ha egy workshopot láthatatlanabb módszerekkel le lehetne forgatni, mint a többi GA videót, az még tudna hozzáadni az élményhez. Innen üzenem Balázsnak, hogy a workshopokban is kereshetné a flowt, nemcsak a karbantartásokban :p
 
Back
Oldal tetejére