• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JUAN PUCHADES WORKSHOP - GREEN AQUA - 2021. NOVEMBER 6-7

A flow elméletet vudunak jellemezni azért durva.
Szerintem félreérted. Olvasd úgy, hogy a pont után új mondat, új gondolat. ;)

Megjegyzés: A tévés produkciónak beillő körülmények már nem annyira emberbarátok szerintem.
Abszolut egyet értek de.
Sajnos az a nagy helyzet, hogy a workshop már nem (csak) annak a 20-30 embernek készül, hanem további 50-100 ezernek, vagy akár millióknak. Ez megint ennek a "szép új világnak" a hozománya. Ettől lesz sajnos az élő kényelmetlenebb.
Cserébe aki ott van, megkapja a vágatlan verziót... :D
 
A vírus előttire megvolt a jegyem és nagyon vártam, fájt a szívem mikor megtudtam, hogy ezen nem tudok résztvenni. Köszi a képeket @viktorlantos ez legalább részben kárpótol. Nagyon komoly scapet rakott össze. @mmccannon igazad van, ez nekem való építés volt. ☺️
Várom a videót türelmetlenül 👀
No, ugye, hogy ugye.
WS előtt csacsogtam Juannal, és már a dojo-ra nézve Te jutottál eszembe.
Ez a setup nagyon a Te világod, nem véletlenül hiányoltalak. Szerintem minden ezredmásodpercét élvezted volna. :)
 
Juannal a virtuális barátságunk néhány évere nyúlik vissza, de mindketten nevetünk azon, hogy valahogy a GA új otthonának megnyitóján nem futottunk össze.
Szombaton sikerült először személyesen csacsogni, és @viktorlantos lelesifotózta. Nagyon köszönöm/köszönjük, Vik❣️
MK7A3014.jpg

Juan ragaszkodott egy szelfihez is, hogy odahaza igazolhassa a nagy találkozást. Amire egy "Finalmente!" jött válaszként.
87A7DE9B-17F4-4979-94EE-775F3556CDA0.jpg

Mi sem igazolta jobban, hogy mennyire közvetlen, melegszívű Juan, mint hogy elhozta az IAPLC díját és mindenki kézbevehette, megnézhette.
IAPLC.jpg
Kirázott a hideg, hogy a növényes akvarisztika legrangosabb díját kezemben tarthattam, még ha csak néhány percig is. Fantasztikus érzés volt. Szerintem Te is, @xman hasonlóan élted volna meg.
iaplc2.jpg

Aki meg esetleg furcsának találta Juan sapiját, tudni kell, foglalkozása fogorvos. (Ő is ékes példája annak, hogy nem kell mindig komolyan vennünk magunkat.)
253288628_5403977619617482_8311023767682757749_n.jpg

És végül, de nem utolsósorban, emlékeztek ERRE a bejegyzésemre?
No, 2 év után újra találkozhattam nagyon kedves barátommal, Marcoval.
Marco.jpg

@Nigro @inadsz @danyi03 @viktorlantos Balázs @ZaCK @Lora89 Leni (új tagja a csapatnak), Viki, Csabi, Szebi és a forgatócsoport többi tagjának nagyon szépen köszönöm a sok munkát, hogy néhány tucat emberkének ismét egy varázslatos hétvégét hoztatok össze❣️ (Akit esetleg kihagytam, ezeregy bocsánat. 🙏)
Aki meg nem volt ott, az - ha emlékezetem nem csal - november 25-kén nézheti meg a felvételt.
 
Back
Oldal tetejére