• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Red Rock

Tényleg nagyon szépek, és bizony van köztük petés! Drukkolok.
Köszönöm!
A képek elég nyomi telefonosak - most néztem monitoron, de azért valamennyire láthatóak a drágák.
Nagyon jó lenne a szaporulatot egészségesen felnevelni.
A GA forgalmazza a GlasGarten termékeit, pozitív véleményeket írtak itt azok a személyek akik használják.
Annak ellenére, hogy van Dennerle, JBL, Sera, stb. garnikajám, elgondolkodtam azon, hogy ezekből a prémium minőségű dolgokból vásárlok majd.
Szeretném a lehető legjobb körülményeket biztosítani az állománynak.
 
Köszönöm!
A képek elég nyomi telefonosak - most néztem monitoron, de azért valamennyire láthatóak a drágák.
Nagyon jó lenne a szaporulatot egészségesen felnevelni.
A GA forgalmazza a GlasGarten termékeit, pozitív véleményeket írtak itt azok a személyek akik használják.
Annak ellenére, hogy van Dennerle, JBL, Sera, stb. garnikajám, elgondolkodtam azon, hogy ezekből a prémium minőségű dolgokból vásárlok majd.
Szeretném a lehető legjobb körülményeket biztosítani az állománynak.
Biztosan számít a kaja, de nálam is kizárólag mindenből a legjobbat kapják, minden úgy van, ahogy a nagy könyv írja, a picik mégsem nagyon maradnak meg sajnos.
Épp most indítok egy minimál kockát, hátha a kevesebb több alapon nagyobb lesz a siker.
 
Biztosan számít a kaja, de nálam is kizárólag mindenből a legjobbat kapják, minden úgy van, ahogy a nagy könyv írja, a picik mégsem nagyon maradnak meg sajnos.
Épp most indítok egy minimál kockát, hátha a kevesebb több alapon nagyobb lesz a siker.
Sajnos vannak helyzetek amikor minden adott, de mégsem működik. Ezzel nem tudunk mit kezdeni.
Mivel én kényszerítettem ezeket az élőlényeket ebbe az üveg kalitkába, ezért a legjobbakat kell megadnom nekik.
Akkor rövidesen láthatunk Tőled egy minimál kockát ;)
 
Próbáltam többnyire fiatalabb egyedeket válogatni Neked,mert jobban megmaradnak szerintem.De hál'istennek sikerült nagyobbakat is...Valami baktériumkultúrát toljál majd nekik.pl. Bacter ae...de minden gyártónak van valami.Az a blue bolt peték nélkül is nagyon ott van színben.Hogy petés,az már csak hab a tortán!Gratula!!!
 
Back
Oldal tetejére