• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Red Rock

Igazad van, talán kubotaiok mellé jobb választás a neocaridina. (y)
Esetleg egy csodás kék blue dream bagázs?:cool:
 
Igazad van, talán kubotaiok mellé jobb választás a neocaridina. (y)
Esetleg egy csodás kék blue dream bagázs?:cool:
Valószínűleg a kínálat fogja meghatározni a leendő állományt.
Budapest - Budapest de csodás...
Irigykedve olvasom a fórumos hirdetéseket, ingyenes állatkákat, melyeket helyben átvehet az érdeklődő.
Itt a keleti végeken nagyon ritkán lehet kifogni jó árasított élőlényeket, akár túlszaporulat, vagy váltás miatt.
 
Ha kéred, szervezek neked egy fuvart Debrecenbe és küldök egy brigád kékes fekete garnélát.
 
Ha kéred, szervezek neked egy fuvart Debrecenbe és küldök egy brigád kékes fekete garnélát.
Drága Csilla!
Ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen :notworthy:
Köszönöm a lehetőséget.
Körbe szimatolok a hazai pályán, aztán meglátjuk.
Vagy megfűzöm valamelyik garnélás fórumtársat egy szép csapat futáros küldésével. Átgondolom.
De nagyon hálás vagyok a felajánlásért.
 
Nincs mit, szaporodnak, mint a nyulak.
Nálam is vannak kollégák, akik lejárnak Debrecenbe a Bem térre, esetleg velük is tudok küldeni.
Hagyom magam rábeszélni...
Megtörtént :ROFLMAO:
A kékfekete jól mutat a világos homokon.
Költségek és az átvétel tekintetében egyeztessünk.
Örök hálám, köszönöm!
 
Garnélákat is szeretnék. Ránézek az általad javasoltakra, hogy tudom-e biztosítani a megfelelő körülményeket.
Ha esetleg nem, akkor talán a vörös neocaridina jöhet számításba, amely színében passzolna is a vörös lávakövekhez, de a világos homokon is jól mutatnának.
Léteznek csúcsmobilok, de azok árai nem az én pénztárcámhoz vannak szabva, marad a kínai Redmi Note4. Azzal főzünk, ami van :(
Vasárnap próbálok egy totált készíteni.
Hölgyek: szeretjük őket, ismerjük őket, kellenek nekünk :happy:
Ha jók a taiwan garnikhoz a paramétereid,adományozok bármikor pár darabot próbára.Persze utána meg egy csapatot...ha működik.
 
Ha jók a taiwan garnikhoz a paramétereid,adományozok bármikor pár darabot próbára.Persze utána meg egy csapatot...ha működik.
Megtisztelsz, ez nagyon nagy gesztus!
Azért ezek a garnélák nem a pár száz forintos kategória, hogy csak úgy...
Hétvégén mérek vizet, aztán meglátjuk, megmondod, hogy rendben lévő a taiwanok számára.
Köszönöm a lehetőséget!
 
Nagyon jó látni ezeket az önzetlen felajánlásokat[emoji846]
Még egy ilyen összetartó és segítőkész társaságot nem láttam még sehol sem! [emoji846]

Egyéb... most nézem csak hogy debreceni vagy[emoji2]
Ez jellemző a fórum közösségére. Több esetben megtapasztaltam már én is.
Nem is kell messze menni:
@mastodon Lehel már adott nekem garnélákat, növényeket.

Lakhelyem valós. ?
 
Back
Oldal tetejére