• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növénygondok - diagnózis

midian 82

Tapasztalt kertész
Sziasztok
Ceratopteris thalictroides nevű növény az akvarisztikában ki volt nőve a vízből szép egészséges volt amikor elhoztam.
Kb 1 hete van nálam itthon is szépen nőtt felfelé.Ma viszont észrevettem mintha fonnyadnának a vízből kiálló hajtások.
Kérdés : A tápozás és a víz minősége ennyire gyorsan jelentkezhet a kiálló részeken?

longika

Főkertész
Sziasztok, a gondom az lenne hogy az akvariumban a novenyeim eleg szepek, minden fejlodik szepen, kiveve a Bucek. Az uj hajtasok lyukacsosak, szeleik le vannak toredezve. Jelenleg GA tap ment 3-3 ml, felemeltem ket napja 4-4 ml-re, egy high tech 60P a tank. Anubiausok szepek, szepen hajtanak, stemek is.

Bálint Nagy

VIP kertész
Sziasztok, a gondom az lenne hogy az akvariumban a novenyeim eleg szepek, minden fejlodik szepen, kiveve a Bucek. Az uj hajtasok lyukacsosak, szeleik le vannak toredezve. Jelenleg GA tap ment 3-3 ml, felemeltem ket napja 4-4 ml-re, egy high tech 60P a tank. Anubiausok szepek, szepen hajtanak, stemek is.
@Luigi13 ?

Szia. Levaltottad az ada tapot?

Oldal tetejére