• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Németországi magyar akvakertészek

remèlem menni fog
aksi_500_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Gyönyörű színek egészséges növények na és a halak, egyszerűen csodás:). Gratulálok.(y)
 
Sziasztok. Èn Baselban èlek ès lenne rendszeresen növènyem ajàndèkba. Fàj a szivem kidobni ritkitàs utàn...;) Minden jòt nektek
Helló én Berlinben vagyok örülnék pàr hajtàsnak... Cserébe tudok küldeni riccia - t nagyobb menyiségben ill bàrkinek akinek kell természetesen ingyen!
 
Helló én Berlinben vagyok örülnék pàr hajtàsnak... Cserébe tudok küldeni riccia - t nagyobb menyiségben ill bàrkinek akinek kell természetesen ingyen!

Helló!

Mi Ulmban élünk, a héten gondoltam a lányomnak indítani egy akit, ha van még riccia-d érdekelne! :)
 
Sziasztok
Én Salzburg és Rosenheim között Traunsteinben lakom.
Van egy 140l-es sarok akim vitorlásokkal és neonokkal,az a terv hogy átalakul remélhetőleg komoly növényessé.
Van jóféle német táptalaj meg jbl mondano,meg fingerwurzel(ez mi magyarul fogalmam sincs).
Köveket keresek most én is nem sok sikerrel.
Vab esetleg valaki a közelből?
Szia.
Én Freilassingban élek.
Jelenleg Traunsteinban dolgozom.
Ha még aktuális a kérdés írj.
Üdv.
 
Üdv!

Mi Dreieich-ban elünk, Frankfurttol kb. 15 km-re delre. Ha valakinek segitseg kell, tudok 1-2 honlapot, vagy nagyobb üzletet, ahol mar jartam.
 
Sziasztok! Én Németországban élek a párommal, és ez még jódarabig így is lesz. Gondoltam elindítom ezt a topicot, hátha nem vagyok egyedül ebben a cipőben. Én konkrétan Pforzheim-ben lakom. Kíváncsian várom, vagyunk-e még:)
Sziasztok, Én Ehningen ben lakom Sindelfingen mellett. :)
 
Sziasztok,
Szeretném a tapasztalatotokat kérni, Találkoztatok már olyan jelenséggel, hogy online vásárolt növények Wasserflora, MinaBella, Dennerle Stb. erőssen túl vannak tápozva s a garnélák elpusztulnak tőle ha nincsenek a növények lekezelve, karantenba téve pár napra??
 
Üdv.Ha érdekel valakit van eladó Eheim 2071,es 2075 szűröm,tökéletes állapotba,biológiai szűrő anyaggal!Nagyobbat vettem,ezert feleslegessé vált!
 
Sziasztok,
Szeretném a tapasztalatotokat kérni, Találkoztatok már olyan jelenséggel, hogy online vásárolt növények Wasserflora, MinaBella, Dennerle Stb. erőssen túl vannak tápozva s a garnélák elpusztulnak tőle ha nincsenek a növények lekezelve, karantenba téve pár napra??
Szia!

En a Wasserfloratol as Aquasabitol mar rendeltem, az Aquasabi csillagos 5-ös, a de a Wasserflora sem volt katasztrofa. En ilyen jelenseget nem tapasztaltam. Illetve a Zoo Käppnerben is vettem mar, ott sem.
Pusztultak el garnijaim a berendezest követöen, de ott inkabb a vizparameterekkel volt gondom.
 
Back
Oldal tetejére