• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Németországi magyar akvakertészek

Persze,nincs egy szinten a két bolt,de nem az aquascaping fellegvára!Mekkora az akid?
 
Persze,nincs egy szinten a két bolt,de nem az aquascaping fellegvára!Mekkora az akid?
60x30x25
Neten vettem köveket de túl kicsik és vékonyak.Szeretnék 2-3 nagyobb fekete követ bele.Minden más megvan már.Hétvégén rendezném be,akkor lesz időm rá.
 
60x30x25
Neten vettem köveket de túl kicsik és vékonyak.Szeretnék 2-3 nagyobb fekete követ bele.Minden más megvan már.Hétvégén rendezném be,akkor lesz időm rá.
Rakjad össze, csinálj naplót!:) Kiváncsi vok :)
 
Ma mégis csak beugrottam a Dehner-be és találtam is megfelelőeket!Most forgatgatom,hogy hogy is álljanak majd.Holnap a szekrényt kell átalakítanom mert jelenleg egy kis 20 literes van rajta.Azt fogja váltani az új.
 
648701
648701
648701

A régi akvárium,aztán a szerelés és végül ameddig eljutottam ma.
Holnap folytatom.
Lehet nem sikerült a képeket beilleszteni :(
Esetleg így jó? Jegenye77 Új akvárium című albuma az Indafotón
 
Utoljára módosított:
Hi, én Bad Rappenauban lakom, Heilbronn landkreis. Itt a Kölle zoo az egyetlen akvarisztikai bolt, tegnap épp ismét meglátogattam és lám.. eljutott ide is az ADA! Egy kis polcon mint új termék üvegkiegészítőket lehet kapni kb az ismert árakon. Eddig csak ADA Amazonia volt kapható az üzletben.
 
Sziasztok
Én Salzburg és Rosenheim között Traunsteinben lakom.
Van egy 140l-es sarok akim vitorlásokkal és neonokkal,az a terv hogy átalakul remélhetőleg komoly növényessé.
Van jóféle német táptalaj meg jbl mondano,meg fingerwurzel(ez mi magyarul fogalmam sincs).
Köveket keresek most én is nem sok sikerrel.
Vab esetleg valaki a közelből?
 
Sziasztok! Én Németországban élek a párommal, és ez még jódarabig így is lesz. Gondoltam elindítom ezt a topicot, hátha nem vagyok egyedül ebben a cipőben. Én konkrétan Pforzheim-ben lakom. Kíváncsian várom, vagyunk-e még:)
Sziasztok. Èn Baselban èlek ès lenne rendszeresen növènyem ajàndèkba. Fàj a szivem kidobni ritkitàs utàn...;) Minden jòt nektek
 
Back
Oldal tetejére