• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Németországi magyar akvakertészek

Rush77

Kertész szaki
Sziasztok! Én Németországban élek a párommal, és ez még jódarabig így is lesz. Gondoltam elindítom ezt a topicot, hátha nem vagyok egyedül ebben a cipőben. Én konkrétan Pforzheim-ben lakom. Kíváncsian várom, vagyunk-e még:)
 
En is itt élek a Németeknél!Rust-ba Freiburg mellet a vidám és elmenyparknäl.
 
En is itt élek a Németeknél!Rust-ba Freiburg mellet a vidám és elmenyparknäl.
Az itt van a közelben:) El kellene menni egyszer az Europaba:) Szoktal börzekre jarni? En ha mindenigaz, megyek a hetvegen egyre. Ez lesz az elsö. Kivancsi vagyok.
 
Na és meséljetek, arrafelé gondolom nincs GA táp, mivel tápoztok?
Hááát, az nincs:( Vagyis én nem találtam. Amúgy tényleg, miért nincs? Ezt már rég megakartam kérdezni. Én spec. jbl proscape. Pont azért, mert hasonlónak találom a GA-s tápokhoz. Legalábbis a systémát.
 
Valamelyikőtöknek nincs véletlen rili, vagy shakura garnélája eladó? Nem akarok 4-5 euro/db venni a boltban. Quokán találtam 1eoróért, de ha van esetleg inkább tőletek vennék.
 
Valamelyikőtöknek nincs véletlen rili, vagy shakura garnélája eladó? Nem akarok 4-5 euro/db venni a boltban. Quokán találtam 1eoróért, de ha van esetleg inkább tőletek vennék.

Rendo miert nem jo? Olcso es kozel van hozzad
 
Aham:) És hogy? Napi adagolás? Vagy heti? És melyiket? Kíváncsi vagyok! Bár az is igaz, én most jól elvagyok a JBL-el. De tényleg szimpatikus volt az oldaluk.
 
Aham:) És hogy? Napi adagolás? Vagy heti? És melyiket? Kíváncsi vagyok! Bár az is igaz, én most jól elvagyok a JBL-el. De tényleg szimpatikus volt az oldaluk.
Kramerdrak (mikro) napi 1.5ml
emellett Eudrakon P (foszfát) és Eudrakon N (nitrogén)-t szoktam, de ezeket nem mindennap, illetve még most kísérletezek a megfelelő adagoláson, mert mióta RO-ra váltottam, azóta lett ez igazán érdekes. Szóval próbálom belőni az 1:10 arányt a foszfát:nitrogén-ben.
Melyik oldalukat nézted?
 
Kramerdrak (mikro) napi 1.5ml
emellett Eudrakon P (foszfát) és Eudrakon N (nitrogén)-t szoktam, de ezeket nem mindennap, illetve még most kísérletezek a megfelelő adagoláson, mert mióta RO-ra váltottam, azóta lett ez igazán érdekes. Szóval próbálom belőni az 1:10 arányt a foszfát:nitrogén-ben.
Melyik oldalukat nézted?
Ezt itt: Dünger
 
Back
Oldal tetejére