• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Második növényes 64l-ben

Végre ma volt időm a lámpákat beüzemelni :) Így most 2db Quad 2*24W-os van a 64 L-es felett :)

25cm-re raktam a vízfelszíntől ! Majd kiderül,hogy emelni kell még vagy mehet lejjebb :p

Egy két kép,hogy milyen lett

2014-11-01_19.36.53_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2014-11-01_19.37.18_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2014-11-01_19.37.33_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Akvárium takarításra már nem maradt időm,max holnap :)


Hogyhogy ilyen magasra tetted? Nem félsz attól, hogy így a fény jelentős része mellé megy? Ha nem nagy gond, megtennéd, hogy csinálsz képet kikapcsolt állapotban a lámpa aljáról is? Kíváncsi vagyok, hogy milyen reflektor van benne.
 
Holnap lövök egy képet ! De mint tudjuk a quad lámpák nem tartoznak a prémium kategóriába :D ezáltal ne várj vsodát reflektor téren :D És a kérdésedre a válasz,hogy miért ilyen magasra,mert 96 W brutto 64 l hez nem nevezhető kevésnek ! Ha 5-10 centiről piritanék napokon belül zöld lenne minden az algától :)
 
Végül csak elküldtem a nevezést a HAC-ra,bár az akvárium nem éppen egy versenyre termett darab :)
Főleg hogy fényképező hiányában csak telefonos képet tudtam feltölteni :(
De ez van :(
Majd jövőre :)
 
Sziasztok
Szükségem lenne egy kis segítségre ;)

A helyzet a következő ! Gondolkozom,hogy átrendezem az akváriumot,viszont most arra nincs keret hogy megint bevásároljak mindent !
A talaj még csak fél éves,max menne alá egy kis táptalaj !
A fő kérdés az hogy ha a növényeket kiszedem,szétszedem visszavágom ill. kb fele vizet az építés idejére a szűrővel keringetem,akkor a halak ill. a garnélák visszamehetnek még aznap ?
A második dolog a montecarlo :)
nos az vagy 4-5 cm vastag egybefüggő az akvárium 70%-ban :)
ha felszedem,és abból vágok sok kis csomót az új layout-hoz,akkor az működhet ?
Nem csináltam még ilyet,ez lenne az első,csak mivel ez nem az lett amit elképzeltünk,így jó lenne valami más :)
Egy két nagyobb redmoor menne bele,ami kilógna felfelé stb...stb...:whistle::whistle::whistle:
 
Utoljára írok ebbe a naplóba :)
Döntöttünk a párommal :) Mennie kell :happy: Nem hasonlít arra amit az elején elterveztünk,robbantunk :)
A hátsó steam növényeket már át is adtam egy szerencsésnek,a többi maradt amíg megérkezik az új tervhez az alapanyag :)
 
Back
Oldal tetejére