• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Aquascaping Contest 2013

Ma jött az AGA-val kapcsolatosan egy mail, hogy nem érkezett be hozzájuk a release form. Megnéztem, szerintem már hónapokkal ezelőtt elment az elküldött elemek szerint teljesen rendben. Nem gond...küld újra....nem sokkal később jött a mail, hogy köszönik szépen, megérkezett, és ezt olyan nyomatékosan akarták tudtomra adni, hogy elküldték kerek 183-szor. De amíg ezt írom, valszeg jött még 30. Ámerikaiak...minőség....precizitás....ész....:eek:

Ezert dolgoztatnak magyar fejlesztokkel :)
 
Meg 2 het,a jövö szerdän aki fotozäs!!!es akkor 2 akival is indulok!!!
Most fejeztem be a kis aki próba fotózását.;)
Sikerült hasonló kékes hátteret fotóznom, illetve adni az akinak, amilyen a nagykönyvben van:p.
Most még a halak hiányoznak (hétvégén pótolom), majd élesben újra és megy 3 aki az AGA contest-re.
Addig a vakukban be vannak állítva az értékek, állvány magasság, gépben a rekesz érték, fényerő és az iso is, szóval a hétvégén élesben lehet lövöldözni.:D
Amúgy ma engem is figyelmeztettek, hogy nem küldtem be a photo release-t, jó is hogy emlékeztettek.:ROFLMAO:
 
Cecska a beällitäsok gondolom älam titok!!!Pedig szivesen tanulnek,(esetleg kiprobälnäm )töled.
 
Cecska a beällitäsok gondolom älam titok!!!Pedig szivesen tanulnek,(esetleg kiprobälnäm )töled.
:p Nem titok, a záridő 1/160, f/14, fókusztávolság 17mm, ISO 100, az állvány azért van beállítva, hogy ne szórakozzak vele a fotózás előtt.
A Yongnuo vaku 1/4-re van állítva (felülről kis softbox-al) , a Canon pedig fullon megy hátulról , az aki mögött pedig kék karton.:D
Még én is taúlgatok, szóval nem biztos, hogy jól járnál, ha te tőlem tanulnál.:)
 
Most már tuti, hogy ott lesz mind a 3 akim az AGA Contest 2013-on, ma beküldtem a Photo Release Form-t és már vissza is igazoltak.(y)

Volt egy kis kavarás megint, mert a régi regisztrációmba nem tudtam belépni, ezért regisztráltam újra (képfeltöltések, leírások stb.), s az már sikerült.
Erik Olson mint egy régi ismerős, már írt is, hogy a régi regisztrálásomat akkor törli (minden évben van valami:rolleyes:).:D

Az akvakertész szellem legyen a magyar kertészekkel.(y)
 
Most már tuti, hogy ott lesz mind a 3 akim az AGA Contest 2013-on, ma beküldtem a Photo Release Form-t és már vissza is igazoltak.(y)

Volt egy kis kavarás megint, mert a régi regisztrációmba nem tudtam belépni, ezért regisztráltam újra (képfeltöltések, leírások stb.), s az már sikerült.
Erik Olson mint egy régi ismerős, már írt is, hogy a régi regisztrálásomat akkor törli (minden évben van valami:rolleyes:).:D

Az akvakertész szellem legyen a magyar kertészekkel.(y)
Egy kalappal srácok ,a versenyre(y):)
 
Augusztus 24-én nekem is lezárult a nevezésem. Azzal az egy szem aksival, amivel eddig is neveztem HAC-on és IAPLC-on. Kíváncsi vagyok, hogy tetszik a tengerentúli csókáknak. :)
Azt hiszem ez az utolsó megmérettetése ennek a scape-nek. Most már tényleg az új aksira kell koncentrálnom gőzerővel.
 
Lehet,hogy bena vagyok de a beszkennelt alirt papirt sajna nem tudom toväbb küldeni.mi a teendö.
 
Lehet,hogy bena vagyok de a beszkennelt alirt papirt sajna nem tudom toväbb küldeni.mi a teendö.
fotózd le és úgy küld el, amúgy e-mail-ben elkellene a beszkennelt képet is tudnod küldeni
 
Én tavaly ezt az utolsó lépést nem csináltam meg,most már tudom,miért nem hagyták jóvá a nevezést.
Kuchi nem tudom miért nem tudod a beszkennelt papírt elküldeni?Túl nagy a kép,vagy miért?
 
Én tavaly ezt az utolsó lépést nem csináltam meg,most már tudom,miért nem hagyták jóvá a nevezést.
Kuchi nem tudom miért nem tudod a beszkennelt papírt elküldeni?Túl nagy a kép,vagy miért?

Photo release nélkül sajnos minden nevezés érvénytelen
 
Na asszem most beneveztem én is. Remélem ők is úgy értik ezt a Szeptember 15-ét, mint én.:whistle:
Hagyta még valaki az utolsó (utáni:confused:?) pillanatra?
 
Back
Oldal tetejére