• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2013 - megvannak az eredmények!

És ha innen nézzük? :)
556594_10151883333870699_1317638559_n.jpg
 
Szerintem ez eredeti ,mert a hátsó domb is tükröződik az oldalüvegen,ha háttér lenne akkor nem szabadna látszódjon oldalt is a domb.Szerintem.

Szerintem a bagy domb tukorkepet latod.

Hozza kell szokni a torokok egy sajat stilust csinaltak az utobbi evekben aminek a hatterezes is resze. Ettol lesz kesz latvany. A tobbi a birak dolga, hogy ezt elfogadjak e. Ettol meg gyonyoru akvariumokat epitenek.
 
hatterezes is resze
igaz.
Melóhelyemen csak egy régi 10"-oson netezek, de az itthoni 24"-oson szépen látszik.
@tibicuk számozott dombos képén a harmadik dombon elöl alul árnyék van, pedig csak akkor lehetne, ha a fény hátulról jönne.
Tényleg @BBálint -nak lett igaza, de ha levesszük a posztert, akkor is szép:)
 
Végig nézve a Top 27-et, szerintem a nagya része rendben van, mindegyikben látom a kreativitást és azt, hogy nem kis munkát raktak bele, tényleg nagyon eszelős akváriumok vannak a kitüntetett helyeken. Nekem személy szerint, amikor néztem az élő közvetítést, nem a törökök akváriuma akasztott ki, hanem az 5. helyen lévő sziklás valami. Na nekem ez az akvárium volt az amit nem értettem, hogy mit keres egy előkelő 27-es listában, mert csak azért, hogy le van fotózva egy nagylátószögű objektívvel (az akváriuma mérete megegyezik az enyémmel) és be van dobálva sziklákkal mint egy kanyon, na ebben nem érzek semmilyen kreativitást. Szerintem bárki összetudott volna rakni egy hasonlót.
Erről lenne szó:
05.jpg

Meg persze a másik sivatagi akvárium a 8. helyen, sem tetszik, de ott legalább érzem a kreativitás nyomát.

Na mindegy, már meg van az új hardscape ötletem a következő évre, már alig várom , hogy elkezdhessek legózni:D.

A feleségemmel átnézve a top 27-et pont erre jutottunk mi is!
Ez egy növényes akvárium lenne? Mert csak a növény hiányzik belőle. Ez az egyik a másik meg a halak pozíciója sem természetes. Nem csodálkoznék, ha a fotóbolt bele szolt volna ebbe az alkotásba. Az én halaim még soha nem úsztak rajban így keresztbe az akváriumban. Vagy oda lettek gombostűzve! ;)

Nekünk a fenyős téma bejön, az tényleg a természet leképezése. A megoldás is elgondolkodtató!
 
Serkan azt írta, hogy Flame mohát használt a dombokhoz és, hogy nincs semmilyen háttér vagy fólia az aki mögött.
 
Serkan azt írta, hogy Flame mohát használt a dombokhoz és, hogy nincs semmilyen háttér vagy fólia az aki mögött.
nagyon ügyes, fentről vagy oldalról lőhetne párat :) Bár úgy sem csinálok hasonlót, csak hogy lezárjam magamban, hogy ilyet is lehet :) Gondolom laposak a dombok.
 
nagyon ügyes, fentről vagy oldalról lőhetne párat :) Bár úgy sem csinálok hasonlót, csak hogy lezárjam magamban, hogy ilyet is lehet :) Gondolom laposak a dombok.

Kértem én is, hogy tegyen fel egy pár step-by-step fotót, remélem sikerül is :)
 
En szerintem frankon lett lenyirva a domb!De sajna nemjövök rä,hogy milyen fät rakot bele az akiba??Egyszerüen az erdöböl hozott pär ägat??Lekezelte es mehet az akiba???Hogyan keszitette elö??
 
Helló!
Nekem,mikor nézem ezeket az erdős akváriumokat mindig egy gondolat motoszkál a fejemben.(félre ne értsetek nekem is nagyon tetszenek(y))Szóval akkor ez most akvárium...vagy tájkép?Mert ugye van olyan mikor fa van vízben, egy ártéren mondjuk.De az egész más képet kell,hogy mutasson.Legritkább esetben látunk halakat hatalmas dombok és fák között repűlni.:confused:Ezeket a scape-eket egész más kategóriában kellene zsűrizni.(Lehet ,hogy kicsit nyakatekert a gondolatmenet...:lurking:)Attól függetlenűl természetesen van létjogosúlsága mert nagyon ötletesek és szépek,csak egy másik kategóriában.Az Amanó féle iskola szerintem egész más irány...valahogy közlebb áll a természethez.:pompous:
 
En szerintem frankon lett lenyirva a domb!De sajna nemjövök rä,hogy milyen fät rakot bele az akiba??Egyszerüen az erdöböl hozott pär ägat??Lekezelte es mehet az akiba???Hogyan keszitette elö??

Ezek azok a kérdések amikre a legtöbbször nem kapunk választ, de egy Serkan elég jófej, megkérdeztem, hátha megmondja a titkot :)
 
Mindig "rémeket" láttok.
Elég nagy felbontásban kell a képeket beküldeni,ott azért ki lehet szúrni.
De mondjuk a poszteres akikat látva nem alaptalan.
 
Helló!
Nekem,mikor nézem ezeket az erdős akváriumokat mindig egy gondolat motoszkál a fejemben.(félre ne értsetek nekem is nagyon tetszenek(y))Szóval akkor ez most akvárium...vagy tájkép?Mert ugye van olyan mikor fa van vízben, egy ártéren mondjuk.De az egész más képet kell,hogy mutasson.Legritkább esetben látunk halakat hatalmas dombok és fák között repűlni.:confused:Ezeket a scape-eket egész más kategóriában kellene zsűrizni.(Lehet ,hogy kicsit nyakatekert a gondolatmenet...:lurking:)Attól függetlenűl természetesen van létjogosúlsága mert nagyon ötletesek és szépek,csak egy másik kategóriában.Az Amanó féle iskola szerintem egész más irány...valahogy közlebb áll a természethez.:pompous:

Amano San pont errol beszelt a dijatadon. Tul sok a tajkep. Raadasul ha mar ilyen akkor a halak sokszor nem illenek a kepbe.

De erre mondtak a legjobbak, hogy ok hogy tajkep/landscape, de ma ezekkel lehet nyerni, amit amano mond az nem kerul a legjobb 27 koze
 
Back
Oldal tetejére