• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

Viktor!

Kőszett árusításban nem gondolkodtatok? Arra gondolok, hogy olyanoknak mint én is aki nem annyira ért a kövek összeállításához, csinálnátok pár ilyen köves akvárium kompozíciót , készülne róla fotó, ami felkerülne a webáruházatokba, a kövek meg egy zsákba, esetleg abba is egy fotó a biztonság kedvéért, vagy ha valaki személyesen tér be a boltba. A vásárlónak meg nincs más dolga mint a fotó alapján otthon össze legózni a köveket, és még büszke is lehetne, hogy ti terveztétek neki az akváriumot, vagy ez butaság?
Csinálnak ilyet! Küldesz egy kb képet, meg leírod nekik az elképzelésed, és összedobják a csomagot. Legalábbis mintha Vik írt volna ilyet valahol -talán pont ebben a topikban.
Most egyébként érdemes szét ézni, még sok kő megvan, van miből válogatni. :D
 
Összerakni valamit és feltölteni a shopba rendelhetőre nem az igazi. Ahány ember annyi igény annyi akvárium méret és izlés. A feltöltött kövek meg ott várnák mikor kacsint rájuk valaki...

Viszont a kezdetek óta működik az, hogy ha megvan az elképzelésed a következő akidhoz, akkor elküldöd és összevalogatjuk a köveket, lefotózzuk, ha kell és nagyjából ugyanazt kapod.
Hiába építenénk 60L-es akváriumba hegyet 25kg kővel és 2 zsák aljzattal, ha te fele ennyiből akarnád megcsinálni ugyanezt :)

De bármikor szívesen segítük akár személyesen akár email formájában is. Sokan éltek már ezzel a lehetőséggel. (y)
 
Volt egy kis időm, támadt egy ötletem, fotóboltoltam egy kicsit :D

szerintetek milyen?

(remélem Punkdraco kollega nem haraxik meg, hogy felhasználtam a művét :) )

18830547_e356b6304207b1529360ed47f8f36df0_l.jpg
 
Volt egy kis időm, támadt egy ötletem, fotóboltoltam egy kicsit :D
szerintetek milyen?
Ozzy, nagyon jót ollóztál össze! (y)
Ebbe növényt se nagyon ültetnék,,,,,valami tengeri halas akváriumnak jó lenne. :)
...vagy csak a kövek tövéhez imitt-amott valami mini növény/moha (ezutóbbi persze már nem tengeri).
 
Srácok!

Idén nem terveztek ilyesmit? Én nagyon jól éreztem magam tavaly. :)

Vagy esetleg bármilyen más workshopon nem töritek a kobakot? :)
 
Srácok!

Idén nem terveztek ilyesmit? Én nagyon jól éreztem magam tavaly. :)

Vagy esetleg bármilyen más workshopon nem töritek a kobakot? :)

A hónapban Interzoo lesz. Most picit erre pörgünk. De júniustól jöhet a móka!

Legyen egy Iwagumi 2? :)

Néhány workshop téma eszembe jutott.
  • Akvárium építés (mert mindig van akit érdekel miből lesz a cserebogár) - most hogy csavarjunk a sztorin egyszerűen megépítünk egy létező csodát. Lemásoljuk a gyönyört. :)
  • Fotós workshop (a múltkori workshop óta rendesen bestokiztam cuccokból itt bevethetnénk őket). Fotózás, utómunka, tippek trükkök.
  • Garnéla fotózás hogyan készíts olyan képet amire még Chris Lukhaup is kommentelni fog :) A múltkori eseményből tanulva erre külön napot szánnánk.
  • Iwagumi Contest 2 ---- Avagy a fák visszavágnak! :) Egy kis csavarral lehetne legó fa dekorokból. Ez legalább annyira izgi :)
  • A múzeumok éjszakája alapján az Akvakertészek éjszakája. - kötetlen lazulós móka, amikor nyitva vagyunk éjszaka... házibuli / vagy háziverseny? Grillezünk a kertben? Mindenki hoz egy kis csereberélni valót?
    Esetleg rendezünk az esemény keretében egy kis mini aukciót, ahol licitálni lehetne különböző dolgokra? :)
  • Volt szó róla, hogy mi lenne ha közösen építenénk meg a GA első terráriumát? -- lassan gyártódik a hozzávaló. Ez is lehetne egy progi.
Agyalok még néhányon, aztán kiválasztjuk azokat amivel induljunk! :)
 
A vidékieknek meg fotóözön publikálás a fórumon:snaphappy::)-azért az is izgi szokott lenni:geek:
 
A vidékieknek meg fotóözön publikálás a fórumon:snaphappy::)-azért az is izgi szokott lenni:geek:

Természetesen! De azért jó lenne titeket is látni. Tudom hogy sokkal nagyobb lélegzetvétel és pénztárca kérdése főleg ha messziről jöttök, de a többiek viszonylag gyakrabban jutnak el hozzánk.
Szóval gyertek! :) Ha Venezuellából is van állandó vendégünk akkor Magyarországon sem lehet olyan pont ahonnan nem lehet eljutni hozzánk :)
 
Back
Oldal tetejére