• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Aquascaping Contest 2013

viktorlantos

Alapító
Admin
Most hogy az IAPLC határideje lejárt egy másik nagyon fontos eseményre várják az akváriumokat.

Az AGA a japán verseny után a legrangosabb akvakertész verseny, amit évente rendeznek meg. A kategóriák miatt itt talán nagyobb eséllyel indulhatnak kis méretű akváriumok is, persze itt is az akvakertész világ krémjét kell lenyomni, hogy tiéd legyen a babér ;)

Viszont szeretjük a kihívásokat, ráadásul ha már indultál az IAPLC versenyen akár ugyanazt a fotót is beküldheted. Ha nem fértél bele a japán határidőbe, akkor ez most a legjobb alkalom.

Nevezzetek ti is, tegyük oda azt a pontot az amcsi oldalon is, hogy tudják itt évek óta megszállott kertészkedés megy :) Múlt évben Attibva hozta el az egyik rangos díjat. Idén se hagyjuk ott a szervezőknek!

2013contest_ad.jpg


Jelentkezés itt: 2013 AGA Aquascaping Contest
 
Egy szemely 3 akit nevezhet???vagy mäs mäs neven??
igen 1 személy 3 akival nevezhet, akár egy ,akár külön kategóriában is. ;)
Ezért szeretem én ezt a versenyt, de valahogy úgy látom , mindig elkopnak az IAPLC miatt a versenyzők, sosincs akkora dömping (aquascaper) mint pl. az IAPLC-n, pedig szerintem ez a második legrangosabb nemzetközi verseny a világon, már évek óta.
 
Remelem szeptemberre elkeszül az akim!!es akkor 2 vel tudok nevezni!!!:D
Nekem is a Forest Lair már fent van, képek, vidi, leírás stb., ,még a Lonely Tree-re várok, hogy mennyire lesz versenyre való, majd mehet a nyomtatás, aláírás , vissza szkennelés (Photo Release) és várni, s izgulni.:cool:
 
Nyomtatäs??Photo relese??Na ez nekem ismeretlen!!mi az Amin lehet meg korigälni a fotokon???szin,elesseg stb...???
Ez úgy működik, hogy először is beregisztrálsz, majd nyitsz egy Aquascape-et (amiből ugye 3-at lehet) majd abba feltöltöd a képeket, adatokat mindent ahogy kell. Majd a leíráson és a képeken addig változtathatsz, míg azt nem mondod neki, hogy Done aquascape vagy le nem jár a nevezési idő. Tehát addig törölhetsz, javíthatsz, új képeket tölthetsz fel (frissítheted), de amikor úgy látod, hogy kész vagy, akkor ki kell nyomtatni egy Photo Release nyomtatványt amin szerepelni fog az összes akváriumod amit indítasz és annak képei, ezt kell neked aláírni, ezzel hozzájárulsz ahhoz, hogy felhasználják a képeidet a nyilvánosság előtt, majd ha aláírtad, akkor én személy szerint visszaszkennelem a showcase@aquatic-gardeners.org címre és készen is vagy. Majd utána kapnod kell egy visszaigazoló levelet , hogy jóváhagyták a nevezésed. Ha jól tudom ez a folyamat csak az AGA-n van, de itt legalább tudsz variálni a képeken és máson is, míg le nem jár a nevezési idő.
 
Ez úgy működik, hogy először is beregisztrálsz, majd nyitsz egy Aquascape-et (amiből ugye 3-at lehet) majd abba feltöltöd a képeket, adatokat mindent ahogy kell. Majd a leíráson és a képeken addig változtathatsz, míg azt nem mondod neki, hogy Done aquascape vagy le nem jár a nevezési idő. Tehát addig törölhetsz, javíthatsz, új képeket tölthetsz fel (frissítheted), de amikor úgy látod, hogy kész vagy, akkor ki kell nyomtatni egy Photo Release nyomtatványt amin szerepelni fog az összes akváriumod amit indítasz és annak képei, ezt kell neked aláírni, ezzel hozzájárulsz ahhoz, hogy felhasználják a képeidet a nyilvánosság előtt, majd ha aláírtad, akkor én személy szerint visszaszkennelem a showcase@aquatic-gardeners.org címre és készen is vagy. Majd utána kapnod kell egy visszaigazoló levelet , hogy jóváhagyták a nevezésed. Ha jól tudom ez a folyamat csak az AGA-n van, de itt legalább tudsz variálni a képeken és máson is, míg le nem jár a nevezési idő.

USA-ban sokkal szigorúbban veszik a fotók felhasználását. Ezért van, hogy aláiratják veled, hogy te mint akvárium tulajdonos és x valaki, vagy te mint a fotó tulajdonosa hozzájárulsz a képek publikálásához. Hasonlóan a model release agreement-hez.
 
Ez úgy működik
Elkezdtem a nevezest,es itt megakadtam.sajna nem tudom mit irhatnek die.minden probälkozäsomat elutasitotta??Mit irjak die be??? "Home Page", where others may read more about you and your aquascapes. If entered, this link will appear with your aquascapes in the contest.
 
Elkezdtem a nevezest,es itt megakadtam.sajna nem tudom mit irhatnek die.minden probälkozäsomat elutasitotta??Mit irjak die be??? "Home Page", where others may read more about you and your aquascapes. If entered, this link will appear with your aquascapes in the contest.

Egy webcimet. Ha van blogod flickr-ed bármid, ahol többet is megtudhatnak rólad ha kíváncsiak.
 
USA-ban sokkal szigorúbban veszik a fotók felhasználását. Ezért van, hogy aláiratják veled, hogy te mint akvárium tulajdonos és x valaki, vagy te mint a fotó tulajdonosa hozzájárulsz a képek publikálásához. Hasonlóan a model release agreement-hez.

Nem. Az USA-ban a portás és a házvezető nő is perel. Nem néha, mindig! Mindent védenek, cimkéznek, szájbarágnak, elhárítanak, figyelmeztetnek, értesítenek, ellenőriznek, figyelnek, lefigyelnek...hadd ne folytassam, lenne még mit....;) Játékos egy népség, extrém játékos! :)
 
Az IAPLC versenyre szép számmal ment magyar nevezés.

Az AGA nevezése sem sokkal nehezebb. INGYENES! Kitöltöd az űrlapot és a nevezés végén kinyomtatod majd aláírva visszaküldöd emailben a szervezőknek a Photo Release Agreementet. Hogy hozzájárulsz a képek publikálásához és te vagy a jogos tulajdonosa képeidnek. Szerencsére minden ki van töltve csak dátum aláírás, fotó és mehet is vissza nekik.

Érdemes nevezni, ha van készen fotótok. Jó lenne minél több magyar akváriummal találkozni az amerikai versenyen.

Aki még nem indult annyit érdemes tudni, hogy ez kicsit más mint az IAPLC. És lehet pont a te akváriumodat fogják természetesnek, kreatívnak és győztesnek tekinteni.
Ahogyan múlt évben Attibva akváriuma is a szervezők egyik kedvence lett és meg is jutalmazták egy győztes szallaggal (ami azóta is ott figyel nálunk a boltban a falon ha valaki felénk járna)

Szóval hajrá mindenki. Szorongassuk meg kicsit a többi országot! Legyen idén is egy trófea a miénk! :snaphappy::couchpotato:
 
Ezen a versenyen mindenki 3 akváriummal indulhat.

Lassan lejár a határidő. Aki még nevezni szeretne tegye meg most, mert pár nap és vége!
 
Ma jött az AGA-val kapcsolatosan egy mail, hogy nem érkezett be hozzájuk a release form. Megnéztem, szerintem már hónapokkal ezelőtt elment az elküldött elemek szerint teljesen rendben. Nem gond...küld újra....nem sokkal később jött a mail, hogy köszönik szépen, megérkezett, és ezt olyan nyomatékosan akarták tudtomra adni, hogy elküldték kerek 183-szor. De amíg ezt írom, valszeg jött még 30. Ámerikaiak...minőség....precizitás....ész....:eek:
 
Back
Oldal tetejére