• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

Na ez volt az enyém. Előző este jutott eszembe, mit lehetne, hogy háromszög is legyen, meg asszimetrikus, aztán a megvalósítás már nem jött össze. Látszik, hogy kutyaütő vagyok a társasághoz képest, nekem a textúrák nem jutottak eszembe.

Egy nagy dombot akartam baloldalt, a tetején a bal felső súlypontba befele meredő csúccsal , amit kicsik támasztanak, mint egy bálványt. Jobbra lent pedig eredetileg egy kicsi jelentéktelen és lapos került volna, de aztán nem bírtam ellenállni a lukasnak - ami persze a fotón meg nem látszik... :)

Én nyígtam a kevés homok miatt egyébként:)

934664_669048839777074_1926246598_n.jpg
 
Na ez volt az enyém. Előző este jutott eszembe, mit lehetne, hogy háromszög is legyen, meg asszimetrikus, aztán a megvalósítás már nem jött össze. Látszik, hogy kutyaütő vagyok a társasághoz képest, nekem a textúrák nem jutottak eszembe.

Egy nagy dombot akartam baloldalt, a tetején a bal felső súlypontba befele meredő csúccsal , amit kicsik támasztanak, mint egy bálványt. Jobbra lent pedig eredetileg egy kicsi jelentéktelen és lapos került volna, de aztán nem bírtam ellenállni a lukasnak - ami persze a fotón meg nem látszik... :)

Én nyígtam a kevés homok miatt egyébként:)

934664_669048839777074_1926246598_n.jpg
Szerintem nem sikerült ez olyan rosszul elsőre.:)Talán a jobb oldalt kiegészíteném némi apró kővel.
 
Szerintem kb az összes elrendezés vállalható otthoni akvárium lenne növényesítve, nekem ez volt igazán a meglepő. Simán jobbak születtek, mint a fórumon lévő átlag köves akik. Nem tudom, hogy ez minden köszönhető... talán a 400 kiló alapanyagnak, talán a több szem többet lát dolognak, egymás inspirálásának, de igazából lényegtelen.
Az biztos, hogy hosszú távon nagyon jótékony hatással lenne a hazai scaperekre. ;)
Én várom a következőt!
Legközelebb egészen más szemszögből fogok nekiállni a berendezésnek, az biztos.
 
Jobbra lent pedig eredetileg egy kicsi jelentéktelen és lapos került volna, de aztán nem bírtam ellenállni a lukasnak - ami persze a fotón meg nem látszik... :)

Nekem ez az egyik kedvencem, mert nagyon egyszerű és mégis van benne sok apróság, ami miatt érdekes. A lukas kő tényleg jobb volt élőben, de így is jó, mert olyan, mint ha két kő lenne és a nagyobb támaszkodna a kicsire. A textúra sem rossz. A nagy hangsúlyos és az alatta lévő kövek teljesen jók együtt. Aztán ha megnézed a nagy kő tetszetősebb textúrája pont arra áll, amerre a kisebb de mintásabb kövek vannak és a lukas kő. Szerintem ez pont így jó, mert tök ötletes átvezetés történik a két textúra között. A kicsi kövek személy szerint az egyik legjobb része az egésznek, olyan természetesen vannak a homokban :) De nagyon tetszik, ahogy a nagy kő az ADA "A" betűjével összefut. Ez akkor lenne igazán pöpec, ha kicsit balra lenne tolva és a kő belső része vezetné az ívet.
 
Zsíír lett a vidi, még az aláfestő zene is begyön... (y) Fakanál a farzsebben... fésű helyett :facepalm: divatot teremtek... :ROFLMAO:
 
a telefonon az előbb pörgettem ide-oda és eszembe jutott, hogy a holland srác munkáját kéne még elemezni kicsit. amikor csinálta, ott ültem elhűlve, hogy mekkora állat vagyok, hogy ez nekem nem jutott eszembe. amíg a platókat gyártotta, addig nálam tuti nyertes volt, teljesen szokatlan és különböző mindegyik másiktól. aztán utána rátette a két nagy követ a tetejére középen és jobboldalt, és azzal agyon is vágta az egészet. többekkel is beszéltem ott, és ebben kb mind egyetértettünk.

ihol e:
983944_669079756440649_610531388_n.jpg
 
Talán ő már látta benne a növényeket is, azzal azért egészen máshogyan nézne ki. Nagyon jól növényesíthtő ez az elrendezés és látványos is marad mindvégig, szerintem :)
 
Most pörgettem végig a fotókat és itt a kommenteket.
Naggggyon jók lettek!
A nanómba összedob valaki egy hasonlót? :ROFLMAO:
Így, a távolból is sok ihletet meríthet az ember. ;)
 
Viktor!

Kőszett árusításban nem gondolkodtatok? Arra gondolok, hogy olyanoknak mint én is aki nem annyira ért a kövek összeállításához, csinálnátok pár ilyen köves akvárium kompozíciót , készülne róla fotó, ami felkerülne a webáruházatokba, a kövek meg egy zsákba, esetleg abba is egy fotó a biztonság kedvéért, vagy ha valaki személyesen tér be a boltba. A vásárlónak meg nincs más dolga mint a fotó alapján otthon össze legózni a köveket, és még büszke is lehetne, hogy ti terveztétek neki az akváriumot, vagy ez butaság?
 
Viktor!

Kőszett árusításban nem gondolkodtatok? Arra gondolok, hogy olyanoknak mint én is aki nem annyira ért a kövek összeállításához, csinálnátok pár ilyen köves akvárium kompozíciót , készülne róla fotó, ami felkerülne a webáruházatokba, a kövek meg egy zsákba, esetleg abba is egy fotó a biztonság kedvéért, vagy ha valaki személyesen tér be a boltba. A vásárlónak meg nincs más dolga mint a fotó alapján otthon össze legózni a köveket, és még büszke is lehetne, hogy ti terveztétek neki az akváriumot, vagy ez butaság?

de hát akkor oda az élvezet..:)
 
Back
Oldal tetejére