• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Aquascaping Contest 2013

Csak, hogy példát is mondjak... 28 liter alatti kategória második helyezett igazán megtisztíthatta volna az üveget oldalt is...
Másik a 28-60 liter közötti második helyezettnél nagyon koszos a dekorhomok. Ne mondja senki hogy nem lehetett volna egy kicsit rendbe szedni...
Elég sok nagyon algás akváriumot is látok
 
Azért itt is megvannak a trükkök, hogy hogyan is lehet egy kategóriában maradni, s észre sem veszik a bírók, pl. észrevettem, hogy a 60-120 literes kategóriában Marcelo brazil versenyző (tényleg elképesztő az akváriuma) akváriumának a mérete 90X43X30 116 liter, viszont az IAPLC könyvben ugyan ez az akvárium 90X45X30 ami már 121 literes lenne, tehát ebből a kategóriából ki is esne, de az akira tényleg nem lehet panasz, ezt meg csak megjegyeztem.
 
28 liter alatt Betlehem :D Komolyan nem értem néhány ember mit gondol...Ja meg viszonylag elöl végzett egy akvárium, ahol a polc is rajta van a képen meg a gyerek képe lol Beatch névvel.
Most tartok a 120+ kategóriában, és elég kevés magyarral találkoztam eddig. Tibinek Grat a két díjért, a többieknek meg természetesen a részvételért :)
 
Azért itt is megvannak a trükkök, hogy hogyan is lehet egy kategóriában maradni, s észre sem veszik a bírók, pl. észrevettem, hogy a 60-120 literes kategóriában Marcelo brazil versenyző (tényleg elképesztő az akváriuma) akváriumának a mérete 90X43X30 116 liter, viszont az IAPLC könyvben ugyan ez az akvárium 90X45X30 ami már 121 literes lenne, tehát ebből a kategóriából ki is esne, de az akira tényleg nem lehet panasz, ezt meg csak megjegyeztem.
Ha azt nézzük a Magyarok között is van ilyen :) Nem feltétlen tudatos, hiszen nálunk sokan a gyári szettekből állnak át, de a 60x30 megmarad, viszont optira váltásnál a magasság is nő 36-ra :)
 
Grat neked is Bono, hehe épphogy nem győzted le a horvát srácot :D Nálam végre a helyére került az akváriuma...
Amúgy a szám ami ott van a név mellet, az a nevezés száma ugye? Nem a helyezés. Miért nincs odaírva, hogy hányadik az akvárium?
Ja és wow tibicuk :)
 
Ha azt nézzük a Magyarok között is van ilyen :) Nem feltétlen tudatos, hiszen nálunk sokan a gyári szettekből állnak át, de a 60x30 megmarad, viszont optira váltásnál a magasság is nő 36-ra :)
Személy szerint mindig az eredeti akvárium méretet adom meg, nem mérem le a víz magasságát, ha leengedem a vízfelszínt. Amúgy az akvárium méret középső száma tudtommal a mélységet mutatja és nem a magasságot (90X45X30,90X43X30), na abba hagyom, örülök, inkább hogy benne van két akim is a TOP 10-ben.(y)
 
Grat neked is Bono, hehe épphogy nem győzted le a horvát srácot :D Nálam végre a helyére került az akváriuma...
Amúgy a szám ami ott van a név mellet, az a nevezés száma ugye? Nem a helyezés. Miért nincs odaírva, hogy hányadik az akvárium?
Ja és wow tibicuk :)

Szerintem nem sorrendben vannak a helyezések.
De köszi!
 
Utoljára módosított:
Köszi szépen mindenkinek, tényleg bivaly erős volt a mezőny, nagyon örülök, hogy legalább bekerültem a számozott listába,:cool: a Brazilok idén tényleg mindent vittek. Nagyon erősek.
 
Amúgy az akvárium méret középső száma tudtommal a mélységet mutatja és nem a magasságot (90X45X30,90X43X30)
Nem tudom, hogy ebben igazad van-e.
Méretek: 60x30x36 cm (hossz-szélesség-magasság).
Üvegvastagság: 6 mm.
Garancia: 1 év
vagy:
Méretek: 90x45x60 cm (hossz-szélesség-magasság).
Üvegvastagság: 10 mm.
Garancia: 1 év
És én sem gondolnám, hogy a vízoszlop magassága számít. Lehet, hogy a 121L-es is csak leengedett belőle vizet, hogy 120 alá kerüljön.


Szerintem nem sorrendben vannak a helyezések.
Hát akkor hogyan? Én nem tudtam értelmezni, csak számolgattam.

Amúgy tényleg nagyon szép akváriumok is vannak, és jó sokan. Néhány szempontból, ezek a helyezések közelebb állnak az én szemléletemhez, mint a IAPLC végeredménye, még ha pár szép magyar akvárium hátrébb is végzett.
 
Back
Oldal tetejére