• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2013 - megvannak az eredmények!

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Idén is megrendezésre kerül a legrangosabb nemzetközi helyzet egy kis változtatással.

A menetrend:
IAPLC 2013 Contest Schedule
May 31, 2013 >>> Nevezési határidő vége
Június eleje-közepe >>> TOP 100 aki kiváltasztása
Június vége - Július közepe >>> Zsűrizés
Július vége >>> Verseny eredmények kézbesítése
September 28 >>> Nature Aquarium Party 2013 at Tokyo International Forum
*Top ranked layouts will make their first appearance.
*IAPLC contest booklet 2013 will be distributed to all the
party participants.

Idén a vegyes visszajelzések miatt visszatérnek a régi értékelési rendszerhez és csak a díjátadón lesznek láthatók a győztes akváriumok.
Ebben kérik is minden nevező segítségét, hogy a nagyobb meglepetés miatt senki ne tegye közzé a díjátadó előtt a képeit, tavaly ez is probléma volt.

Sok sikert mindenkinek! (y)
 
Elég gyorsan leakarják zavarni idén a versenyt!!:D
Az ADA levélben teljesen úgy értelmeztem, hogy idén is bevonják a közönséget, de csak TOP 100 akira lehet szavazni, lehet félre olvastam valamit.:confused:
 
Kis tanácsadás az ADA-tól a fotózáshoz:

Nekem is pont ugyan ilyen Obim van mint amilyent a kiscsaj használ a videóban.(1.27-nél) Csak nincs rajt az a napellenző sapka a végén. Ez számít valamit? Pl. színegyensúlyt befolyásolhatja akifotózáskor?
 
Nekem is pont ugyan ilyen Obim van mint amilyent a kiscsaj használ a videóban.(1.27-nél) Csak nincs rajt az a napellenző sapka a végén. Ez számít valamit? Pl. színegyensúlyt befolyásolhatja akifotózáskor?

Akvárium fotózáskor felesleges, mert úgyis minden lámpát lekapcsolsz, és csak az aki felől jön a fény.
 
Akkor egy kis ízelítő hátha kedvet kaptok :)

8638008031_958c28e633_z.jpg


8639111592_9f1735252d_b.jpg


8638009181_9249f8f072_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére