• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Aquascaping Contest 2013

Köszi szépen mindenkinek, tényleg bivaly erős volt a mezőny, nagyon örülök, hogy legalább bekerültem a számozott listába,:cool: a Brazilok idén tényleg mindent vittek. Nagyon erősek.

Pont tegnap nezegettuk a heverrel ezt a medencedet. Gratula! (y)
 
Szerintem a számok csak sorszámok.
Nézd meg,hogy az első tíz között is van 500 kezdetű, a helyezés nélkülieknél van 100 köröli.
 
Szerintem a számok csak sorszámok.
Nézd meg,hogy az első tíz között is van 500 kezdetű, a helyezés nélkülieknél van 100 köröli.
JA igen arra rájöttem. Az a nevezési száma szerintem. De odaírhatták volna, hogy mi a helyezés :)
 
Nem tudom, hogy ebben igazad van-e.
Méretek: 60x30x36 cm (hossz-szélesség-magasság).
Üvegvastagság: 6 mm.
Garancia: 1 év
vagy:
Méretek: 90x45x60 cm (hossz-szélesség-magasság).
Üvegvastagság: 10 mm.
Garancia: 1 év
És én sem gondolnám, hogy a vízoszlop magassága számít. Lehet, hogy a 121L-es is csak leengedett belőle vizet, hogy 120 alá kerüljön..
Bálint a szélesség és a mélység ugyan az. A példában amit írtam, a 90X43X30, a mélység/szélesség 43, de a magasság a 30, ha benevezel egy akváriumot, akkor nem a mélység/szélességből veszel el 2cm-ert:p.
 
Bálint a szélesség és a mélység ugyan az. A példában amit írtam, a 90X43X30, a mélység/szélesség 43, de a magasság a 30, ha benevezel egy akváriumot, akkor nem a mélység/szélességből veszel el 2cm-ert:p.
Ja félreértettem :oops: De akkor ugyan arról beszéltünk. A régi 54-es szettek 60x30x30 méretűek. HA erről váltasz Optira akkor 60x30x36 lesz, így már 54 helyett 64L így értettem.
 
Nincs helyezés az AGA-n. Csak a legjobbakat értékelik mindig. A többiek ömlesztve bent vannak a kategóriákban.
 
  • Like
Reactions: TZ
Nincs helyezés az AGA-n. Csak a legjobbakat értékelik mindig. A többiek ömlesztve bent vannak a kategóriákban.
Köszi Viktor, végre :D Így már azt kell mondanom, hogy a díjazottak teljesen jogosak, a többi meg ha ömlesztve van, akkor meg nem derül ki a sorrend :)
1-2 kivétel van csak...
 
Bálint a szélesség és a mélység ugyan az. A példában amit írtam, a 90X43X30, a mélység/szélesség 43, de a magasság a 30, ha benevezel egy akváriumot, akkor nem a mélység/szélességből veszel el 2cm-ert:p.

A dijazott medenceben milyen sziklakat hasznaltal? ( elso ranezesre dragonnak tunik, de mintha megsem az lenne)
 
Mindenkinek elismerésem aki indult a versenyen:).De egy bugyuta kérdést engedjetek meg nekem:mi a különbség az AGA és az IAPLC között?Mindkettő nemzetközi nem?
 
Tibi mester!
Annyit nézegettük ezt az akváriumod itt a fórumon, olyan sok szép "korszaka" volt! Meg "ki az erdőből, be az erdőbe", megvilágítás stb.!
Szóval most igazán "rásütött a Nap!" Gratulálok!!

Persze minden elismerésem a többi nevezőnek is! :)
 
Nagyon köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok. ;-)
Azt hittem több magyar akvárium indult, ez egy kicsit meglepett, de azért aki indult annak gratu, szépen színesítjük a nemzetközi mezőnyt. (y)
Ahogy olvastam Karen Randall kommenteiböl, nem nagyon jöttek be neki az újítások , rendesen lepontozhatta a legtöbb akváriumot.
 
Azt viszont furcsának tartom, hogy top 200-300 iaplc akváriumokra sincsenek kommentek. Sőtt belekattintva a legtöbb szép akváriumba nincs semmi.
Olyan mintha kommentálnák azokat akik nyertek valamit és a többit nem.

kezdenek elkanászodni :)
 
Back
Oldal tetejére