• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eastern European Planted Aquarium Design Contest 2013

viktorlantos

Alapító
Admin
Idén is lesz verseny a keleti blokknak :)(y)

A szervezők várják a magyar csodakerteket is és elég komoly nyeremények is vannak hála a szponzoroknak. 6000 EUR összdíjazás

Eastern European Planted Aquarium Design Contest 2013

Planted Aquarium Design Contest 2013 | Все для аквариума, террариума и пруда

Ugyanitt:

JBL Tropical Biotope Contest 2013

JBL Tropical Biotope Contest 2013 | Все для аквариума, террариума и пруда

2300 EUR összdíjazás

DENNERLE Nano Cube Contest 2013

DENNERLE Nano Cube® Contest 2013 | Все для аквариума, террариума и пруда

Szóval van mire nevezni és nem kerül semmibe. Szerintem dobjátok ide is az aksikat.

A verseny zsűrijében a GA farkasa pfff :) Farkas Balázs is helyet kapott.
Így a GA idén 3 európai versenyen is zsűrizi a szebbnél szebb akikat, ez nem lehet véletlen! Vagy mégis? :)

Hajrá kertészek!
 
Erre is beneveztem. Itt 1 akváriummal indulhat mindenki. Nevezés visszaigazolása itt sem azonnal történik. Picit várni kell rá (1-2 nap)
 
Mi számít már benevezhető akváriumnak? Mert akármennyire haladok, én mindig úgy érzem, hogy a sajátom nem üti meg a mércét:confused:
 
Planted Aquarium Design Contest 2013 | Все для аквариума, террариума и пруда
Nyilvánosak lettek az akváriumok és egy regisztrálás után már lehet is szavazni, melyik akvárium mennyire tetszik 1-10-ig.
Ha ki szeretnéd próbálni, hogy milyen lehet egy versenyen pontozni (mennyire nehéz ilyenkor a zsűrinek), ezt egy regisztráció után megteheted. Oktober 1 - 14-ig lehet szavazni , ezután az elismert zsűri is szavaz majd eldől a ranglista.

Nagyon szép magyar akváriumokat láttam, szépen színesítik a mezőnyt, hajrá magyarok!!!(y)
 
Gratulálok Tibinek és minden résztvevőnek a nem akármilyen helyezésekért!
 
Back
Oldal tetejére