• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Treesome

Nekem nagyon tetszik az ilyen elrendezés , de többen a fentiek miatt nem szeretik, és velem sem fordult még elő hasonló.
 
Lehet, hogy algás, de faja! :)
Ha meleg van dobj rá egy ventit sokat segít. Egyébként nincs különösebb gond, amit egy pengés algakaparó meg nem oldana 1 perc alatt :)
 
Nagyon királyul alakul a fád oldala!
A 3 eucarion(!) kissé szimmetrikusnak tűnik, de a többi nekem rendben van, jó lesz ez.(y)
 
Nagyon királyul alakul a fád oldala!
A 3 eucarion(!) kissé szimmetrikusnak tűnik, de a többi nekem rendben van, jó lesz ez.(y)

igen, azokat csak "átdobtam" a másikból, és így volt hely, majd még alakul, mint minden folyamatosan...
 
köszi, fél éve biztos nálam van ( előtte ez GA-s volt), de nem pontosan tudom, illetve folyamatosan változik, ez most épp korábbi kettőből "lett egy", mert a sok utazás miatt egyszerűbb egyet otthon hagyni, és ez a tál azért tényleg erre van kitalálva, a "tescos" verzióban, aminek nem szűkül így a szájja, még fóliázva se bírták jól a növények a távollétet, azaz spricc-hiányt, ebben benne van a japán szellem(i termék)... :)
 
OFFolok...de megéri [emoji3]View attachment 56064

Nagyon megtisztelnél, ha csatlakoznál a wabi klubhoz, ahol örömmel látunk minden csodás gömböt, kelyhet, tálat és szeretnénk hamarosan egy kiállítást is szervezni belőlük a GA-ban, hogy minél többen élőben is megcsodálhassák és utána ők is belevágjanak a saját wabijuk megalkotásába.
 
Back
Oldal tetejére