• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Többnyire virágföldes

Nekifutok megint szűrő nélkül.
Az akvárium 20 literes, chihiros c2 világítja.
Rendes földet raktam bele. A sajóparton szedtem, algás volt a teteje. Felesben kevertem 1-2 mm-es lávakővel. Borításnak 3-4 mm-es lávakövet kapott másfél centi vastagon. Ultraszellős konstrukció.
A falevelet is a sajóparton szedtem. Éger. Tettem bele rendesen. Nem vagyok hardszkép rajongó, de a sok falevél megkívánt némi faágat.
A növényeket még rendezgetni fogom. Egyelőre csiga és kagylósrák lakja.

DSC06804.jpg
 
Úgy képzeltem, hogy a bolha belemegy magától. Végülis a pocsolyákban is megjelenik valahogy. A kilencedik emelet kicsit nehezítő körülmény.
Apró gyékényt raktam bele most, balra mellette eleocharis montevidensis van. Ludvigia repens rubin és érdes tócsagaz van még benne.
A tavirózsa még csak most kezd magáhoztérni, a levelei kb 4-5 centisek lehetnek.
 
Úgy képzeltem, hogy a bolha belemegy magától. Végülis a pocsolyákban is megjelenik valahogy. A kilencedik emelet kicsit nehezítő körülmény.
Apró gyékényt raktam bele most, balra mellette eleocharis montevidensis van. Ludvigia repens rubin és érdes tócsagaz van még benne.
A tavirózsa még csak most kezd magáhoztérni, a levelei kb 4-5 centisek lehetnek.
Ha a bolháknak túl magas a IX., akkor szúnyog keltetőnek még mindig jó lesz. 😄
 
Ha kérdezel akkor itt.
Egyébként most indítottam egy másikat is, 40% vizinövénykomposzt, 40% hansági tőzeg, 20% meliorit. Ismerős az összetétel? :)
 
Back
Oldal tetejére