• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The big root

Tudom közhely, de tényleg érdemes azon elgondolkodni, hogy egy 4-10. hely ér többet, vagy az, hogy csinálsz egy olyan emlékezetes és egyedi akváriumot, ami örökre beég.
Ez egy ilyen layout. Ráadásul részleteiben is profi, fotózva is patent.

Az eredmény egyszer majd jön, ha ez a cél. Patriknál is elég sok akvárium kellett hozzá, hogy most épp ő kerüljön a dobogó felső fokára.

Nekem azért rossz olvasni a csalódottságot nálad és @keszalvo -nál is, mert mindkét akvárium olyan amire igazán büszkének lehet lenni.
Sajnos a versenyeken csak 3 hely kiadó. És minél többen vannak, annál nehezebb ezt megcsípni. Ráadásul hiába szerepel jól egy akvárium egy pontozónál, ha mások pl mást látnak bele.
A versenyek ilyenek. Ne vegye el a kedvetek. Az előző akváriumod és az átdolgozott verziója is szuper volt, de ez valahogy még jobban egyben van. Szerintem szintet léptél, akkor is ha nem ez volt kifejezetten a cél, csak egy szép akvárium.

Magam részéről büszke vagyok rá, hogy az országban ilyen akváriumok készülnek. Szerintem legyél te is az. Lehet egy másik versenyen egy jobb eredmény sikerül. Ezt az akváriumot bármikor betenném a GA boltba és büszkén mutogatnám a látogatóknak. Úgy is, ha egy táblán ott lenne mellette, hogy ezt HUGO készítette :) :)

Gratula, tényleg szép kertet alkottál. (y):snaphappy::snaphappy::snaphappy:
 
Jah igen és még egy gondolat. Hogy eljussunk a pontig, hogy ez az akvárium a legjobb pompájában mutassa meg magát mindenkinek nélkülözhetetlenek a versenyek. Ezért finomítod, gondozod, nyírod és fotózod is majd a végén. Akkor is ha nem verseny akváriumnak készült esetleg.
Készült róla egy bomba emlékezetes fotó. Ez a kép marad meg majd mindenkiben aki nem láthatta napi szinten a fejlődését. A versenyek néha bosszantóak esetleg, de kellenek, hogy egy lapáttal többet dobj rá mindig. És hogy ilyen akvárium és ilyen fotó készülhessen.

(y)
 
Köszönöm bátorító szavakat! Jól esik! Jól látod picit csalódott vagyok! De magam miatt! Ennyi év után sem érek fel a hazai élmezőnyhöz. Nem adom fel! Sport ember vagyok! Küzdök! [emoji2] Hajrá magyarok, hajrá akvakertészet!
 
Utoljára módosított:
Még annyi hogy nem a dobogó volt a célom! Mert ilyen kitünő akvakertészek között esélyem sincs! Csak kicsit a magam árnyékát szerettem volna átlépni! [emoji846]
 
Köszönöm bátorító szavakat! Jól esik! Jól látod picit csalódott vagyok! De magam miatt! Ennyi év után sem érek fel a hazai élmezőnyhöz. Nem adom fel! Sport ember vagyok! Küzdök! [emoji2] Hajrá magyarok, hajrá akvakertészet!

Hát, én a fél karomat adnám, ha ilyen akváriumot tudnék alkotni, mert ez bizony az, műalkotás, esztétikai csoda.
Az persze jó, ha nem elégedsz meg, és még jobbat akarsz, mert ettől van fejlődés az életünkben, de csalódott egy pillanatra se légy.
Biztos lehetsz benne, számtalan embernek szereztél csodás pillanatokat, örök élményt ezzel, és hány győztest ismerünk a világban, akikre már nem is emlékszünk, a sokadik helyezett meg a közönség kedvenceként a mai napig sikeres, ünnepelt sztár.
Szóval legyél csak büszke magadra, mi is azok vagyunk Rád!(y)
 
Köszönöm bátorító szavakat! Jól esik! Jól látod picit csalódott vagyok! De magam miatt! Ennyi év után sem érek fel a hazai élmezőnyhöz. Nem adom fel! Sport ember vagyok! Küzdök! [emoji2] Hajrá magyarok, hajrá akvakertészet!
Ahogy Viktor mondta már rég ott vagy az élmezőnyben, csak néha az önkifejezés, a belső út fontosabb mint minden más.
Az meg szerencsés eggyüttálás, ha ez találkozik a zsűri ízlésével, a trendekkel, meg azzal, hogy hol tart éppen az akvakertészkedés.
Attól még sokunknak lehet a te akid a kedvenc. Nagy Grat. neked!
 
Szia!

Ennek a szépségnek mi lett a sorsa?
Még működik vagy már átadta a helyét egy következő alkotásnak?
 
Back
Oldal tetejére