• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A slice of peace far from civilization

A két szélén felengedhetnéd a rotalákat vízszintig, de középen semmiképp. Kíváncsi lennék, úgy hogyan mutat.
Gratulálok az eredményhez!
Köszönöm, viszont gratulálok a a bronzhoz! :)

Volt olyan is, nem volt szép szerintem. Jobb hátul Nesea Goldok vannak egyébként, előtte vannak Rotala Orange Juice-ok. Keresek egy képet, amin elszabadult az élet az üvegben 😃 Telefonos kép lesz, de nem mindig csináltam minőségi képeket.

Ez az utolsó fotó amit készítettem róla, a versenyfotó után:
IMG_9073.jpeg
 
Pedig szerintem jó ez, csak a közepe sok.
De nekem ez a kattanásom. Szeretem elengedni kicsit a növényeket.
Persze, értem mire gondolsz :) Ez már ízlés kérdése, ezért van rengeteg akvakertész világszerte, ez a szép ebben az egészben :) Itt amúgy màr csak teljesen szabadjára volt engedve az élet az üvegben.
 
Köszönöm, viszont gratulálok a a bronzhoz! :)

Volt olyan is, nem volt szép szerintem. Jobb hátul Nesea Goldok vannak egyébként, előtte vannak Rotala Orange Juice-ok. Keresek egy képet, amin elszabadult az élet az üvegben 😃 Telefonos kép lesz, de nem mindig csináltam minőségi képeket.

Ez az utolsó fotó amit készítettem róla, a versenyfotó után:
View attachment 181050
Pazar akva gaz halmaz! :love:
Bocsánat, hogy Téged nem említettelek meg a gratulációk között. Bevallom, a két oldal között (NAK ➡️ fórum) átnavigálva nekem simán resetel a memóriám.
De akkor itt és most giga gratula, és külön örülök, hogy feljebb rakod a lécet.
 
Pazar akva gaz halmaz! :love:
Bocsánat, hogy Téged nem említettelek meg a gratulációk között. Bevallom, a két oldal között (NAK ➡️ fórum) átnavigálva nekem simán resetel a memóriám.
De akkor itt és most giga gratula, és külön örülök, hogy feljebb rakod a lécet.
Jajjj ne viccelj, nem tartom számon név szerint, ki gratulál és ki nem ☺️ Nagyon szépen köszönöm!

Az elmúlt fél évben semmit nem frissítettem itt, nem egyszerű az élet egy 1-1.5 éves gyerek mellett 😃🙈

2 napja készült el egy új akva, feltöltöm majd, meg már tervezés alatt van ennek az utódja is :) Mindenképp, határ a csillagos ég ☺️😃
 
Back
Oldal tetejére