• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Positive Vibration

Délelőtt elvesztem a flowban. Kiszedtem egy nagy adag növényt (egy részét eladtam, másik felét a kicsi kockába tervezem)
Jó volt végre nem csak egy gyors vízcserével letudni a heti karbantartást. 🙂✌️
View attachment 159720
WOW! Figyu, idénymunkát vállalsz? Csak mert a Kristály Ligetet kellene ráncbaszedni. :ROFLMAO:
OK, jönnek ünnepek, de valójában még meddig tart a tanulás, azaz hol az alagút vége a fénnyel? Hiányzol a fóruméletből.
 
WOW! Figyu, idénymunkát vállalsz? Csak mert a Kristály Ligetet kellene ráncbaszedni. :ROFLMAO:
Neked simán! Bárcsak vége lenne ennek a hülye korona helyzetnek... 😉
hol az alagút vége a fénnyel?
Egy hete kellett volna vizsgáznom, de a lockdown miatt elcsúsztatták 2 héttel. 😑 Ha minden jól alakul jövő héten kipipálhatom a C1-et a todo listámról.

*A teljes igazsághoz viszont az is hozzátartozik, hogy fontolgatom a C2-t. 😅🤷‍♂️
 
Ismét eltelt egy hónap bejegyzés nélkül… 😬
Mostantól próbálok majd gyakrabban jönni.
Az akvárium egész szépen átvészelte az elmúlt pár hónap visszafogottabb karbantartásait, nyilván nincs top formában, de a mai fazonigazítás után egész vállalható a formája. (Kivéve az ösvényt, azt még rendbe kéne hoznom.) Kiszedtem belőle rengeteg növényt, és ha minden terv szerint alakul, holnap fogok még rajta ritkítani, főleg moha fronton. Szükség lesz rájuk, mert a hétvégén el akarom indítani a bettás kockát. A hardscape már kész van hozzá, de arról majd a saját topicjában fogok posztolni. ;)✌️

D41CEE77-BA6F-46EF-9BA6-2D3DBFFC26FA.jpeg
E3E9998E-60BA-42A7-8248-5BF72EF96E65.jpeg
 
Ismét eltelt egy hónap bejegyzés nélkül… 😬
Mostantól próbálok majd gyakrabban jönni.
Az akvárium egész szépen átvészelte az elmúlt pár hónap visszafogottabb karbantartásait, nyilván nincs top formában, de a mai fazonigazítás után egész vállalható a formája. (Kivéve az ösvényt, azt még rendbe kéne hoznom.) Kiszedtem belőle rengeteg növényt, és ha minden terv szerint alakul, holnap fogok még rajta ritkítani, főleg moha fronton. Szükség lesz rájuk, mert a hétvégén el akarom indítani a bettás kockát. A hardscape már kész van hozzá, de arról majd a saját topicjában fogok posztolni. ;)✌️

View attachment 161607
View attachment 161608
Tegyél majd be ide légyszi egy linket a bettás naplóról.
 
Ismét eltelt egy hónap bejegyzés nélkül… 😬
Mostantól próbálok majd gyakrabban jönni.
Az akvárium egész szépen átvészelte az elmúlt pár hónap visszafogottabb karbantartásait, nyilván nincs top formában, de a mai fazonigazítás után egész vállalható a formája. (Kivéve az ösvényt, azt még rendbe kéne hoznom.) Kiszedtem belőle rengeteg növényt, és ha minden terv szerint alakul, holnap fogok még rajta ritkítani, főleg moha fronton. Szükség lesz rájuk, mert a hétvégén el akarom indítani a bettás kockát. A hardscape már kész van hozzá, de arról majd a saját topicjában fogok posztolni. ;)✌️

View attachment 161607
View attachment 161608
Üdv újra itt. Most is pofás, mint mindig. Csak az a szép gyep... Ami hátul van... 🤣🤣🤣
 
Tegyél majd be ide légyszi egy linket a bettás naplóról.
Oké, dobok majd! 😉
Csak az a szép gyep... Ami hátul van... 🤣🤣🤣
Ez az első co2-es akvám, és mindenképpen szerettem volna bele valahová egy pofás kis gyepszőnyeget. Ott volt hely! 😅

A következő tank tudatosabb lesz! 😉
A hátul összeboruló lombkorona valami zseniális. Kár, hogy olyan nyílegyenes az ösvény alatta.
Izgatottan várom a következőt.
Köszi, igen az ösvénnyel még lesz egy kis melóm.
 
Köszi Mary, elsőre meglett a szóbeli és az írásbeli is, pont ahogy Csilla írta. A C2-t egyelőre elengedtem, most kicsit fel akarok töltődni családból, barátokból, és a hobbiból is. 🙂
Juhú de örülök. Egy teher most lekerült a vállaidról.
Az elengedést jól teszed, most ereszd el a hajadat, és pihentesd a dolgot.
A feltöltődés meg jobb legyen, mint gondolnád. 🤟
 
Pár napja tudtam, hogy a mai napon lesz kb 1 órám az akváriumra, úgyhogy alig vártam már hogy végre kipofozzam kicsit az ösvényt. Tudom-tudom pár hónapja mikor ilyen kövekkel raktam ki 2 oldalt megkaptam hogy elég mesterkélt, természetellenes, de nekem így tetszik.
Jöjjenek a képek ;)✌️
AD3806CB-E2DD-4855-820D-A8698C32B09A.jpeg
465C11EE-2506-475A-8739-D0063808EE0C.jpeg
 
Tyűha! Rendesen megszaladt az ollód. 😮
Így egy kicsit borult az alsó és felső rész egyensúlya, de ha a mohákkal is végzel, helyrebillen.
 
Back
Oldal tetejére