• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The big root

Nagyon tetszik, ügyes építmény :) Kis minimál természet, mindig is szerettem ezt a stílust :)
Az a Drop Checker miféle? ilyet még nem igen láttam vagy csak furcsa szögben áll és azért? :)
Illetve a CBS és CRS garnélák nem ívnak össze? Azért kérdezem mert én is szeretnék tartani mindkét fajtából, egyik már van, csak nem tudom bevállaljam-e a másik fajt is :)

Köszi!
Drop Checker üvegre akasztható, most éppen a hátsó üvegfalon van.
A garnélák össze ívnak. De engem annyira nem zavar. Néha előbukkan barna csíkos garnéla is! :)
 
Köszi!
Drop Checker üvegre akasztható, most éppen a hátsó üvegfalon van.
A garnélák össze ívnak. De engem annyira nem zavar. Néha előbukkan barna csíkos garnéla is! :)

Köszönöm, így már érthető a tükröződés :)
Na akkor a barna csík ennek köszönhető? Én úgy vettem egy-két CBS-t hogy barnák voltak, de szerintem inkább rohadtul jól néz ki mint sem hogy rondák, ezért is választottam őket :D
 
Nagyon tetszik! Nem tudom, mennyi idő alatt állítottad össze, de mintha ráéreznél a háromszög elrendezésre. Eszméletlen.:eek::D
Hogy győzöd a mohákkal? A fissidens merre van? Növénylistában olvastam, de a képen csak riccardiát látok. A fák nem zöldülnek? Nekem furcsa, hogy nincs igazán tápanyagokat felszívó növényed, mégis patika az akvárium. :)
Megnézném az építményt más szögekből is. Tudnál majd csattintani képeket? ;)
 
Nagyon tetszik! Nem tudom, mennyi idő alatt állítottad össze, de mintha ráéreznél a háromszög elrendezésre. Eszméletlen.:eek::D
Hogy győzöd a mohákkal? A fissidens merre van? Növénylistában olvastam, de a képen csak riccardiát látok. A fák nem zöldülnek? Nekem furcsa, hogy nincs igazán tápanyagokat felszívó növényed, mégis patika az akvárium. :)
Megnézném az építményt más szögekből is. Tudnál majd csattintani képeket? ;)

Nem sok idő volt összerakni. Imádom a mohákat ezért maradtam ezen a vonalon.
Van fissidens benne, főleg Riccardia-val összenőve. Volt idő amikor csipesszel szedegettem de már meguntam. :) Nagyon minimális tápot adogolok de néha fogkefézni kell a fát. :)
 
Szuperek a fotók és az akvárium is még mindig :) Jobbulást a következő napokra.

Mennyi garnéla lakik az akváriumban? Direkt vegyes a csapat? Vagy így dobta a gép? :)
 
Azért ennyi mohát tisztán tartani nem lehet kis feladat. Van valami speckó technikád erre? Én hiába porszívózom minden vízcserekor, a következő alkalomra megint tele van. A rákjaid is nagyon szépek, kicsit irigykedem is. :)
 
Azért ennyi mohát tisztán tartani nem lehet kis feladat. Van valami speckó technikád erre? Én hiába porszívózom minden vízcserekor, a következő alkalomra megint tele van. A rákjaid is nagyon szépek, kicsit irigykedem is. :)

Nincs semmi spec technika! Ugyan azt csinálom mint Te! [emoji846]
Porszívózom kicsit legyezgetem hogy a szmötyi kijöjjön. Ennyi.
 
Back
Oldal tetejére