• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Positive Vibration

Ójeee! Nagyon baba az akva. :love:
Egyedül a fekete aljzat szemcsék zavaróak. Nem tudsz utólag plusz perlont beszuszákolni a kövekhez?
 
@Ádám_ belefogtál a nyelvtanulásba megint? Hanyagolod a naplót. Látjuk ám a reakcióidat, hogy itten vagy! 🤓 Valami kis helyzetjelentésre kíváncsiak lennénk. 😉
Köszi az érdeklődést! Igen, tényleg hanyagolom mostanában a napló vezetést, viszont olvasgatni szinte minden nap fel-fel járok. 5 év után munkahelyet váltottam, de ez amúgy elég gyenge indok a távollétre, mert lényegesen több szabadidőm van mostanában. Az akva amúgy az előző képhez képest kb. semmit nem változott. Szépen elketyeg magában gondol nélkül. A heti vízcseréken kívül szinte nem is kell vele foglalkozni. Lassan 1 éves lesz, szóval már viszket a tenyerem egy rescapere. Hétvégén ígérem jövök majd képekkel is. ;)✌️
 
Köszi az érdeklődést! Igen, tényleg hanyagolom mostanában a napló vezetést, viszont olvasgatni szinte minden nap fel-fel járok. 5 év után munkahelyet váltottam, de ez amúgy elég gyenge indok a távollétre, mert lényegesen több szabadidőm van mostanában. Az akva amúgy az előző képhez képest kb. semmit nem változott. Szépen elketyeg magában gondol nélkül. A heti vízcseréken kívül szinte nem is kell vele foglalkozni. Lassan 1 éves lesz, szóval már viszket a tenyerem egy rescapere. Hétvégén ígérem jövök majd képekkel is. ;)✌️
Na és a kép???
 
Nézegettem az elmúlt pár hónap képeit az akváról, és igazából lett volna indok bejelentkezni. Kb 2 hónappal ezelőtt újraültettem a HC-t. Lusta voltam vágni, és olyan 6cm-es magasságnál felszakadt az egész. Ha már így alakult átporszívóztam a felső 3-4cm-t. Azóta már persze visszasűrűsödött, és már egy vágást is kapott.
09359E88-D742-4E34-8B65-F7CA7B85747C.jpeg
AF5E4207-7BDD-48F2-8951-D40B4AFF6E80.jpeg
CB26B5DF-50D7-487A-9861-6FBF11120347.jpeg

:) ✌️
 
Back
Oldal tetejére