• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sedona

inadsz said:
Nagyon szép, Gratula, Balázs. Tényleg látszik, hogy nem csak úgy megnyírtad, hanem eltervezted. Szép ez a dragon stone de nem ez lesz a Kiválasztott :lol: . Most a szűrőben mi is van, csak carbon vagy rio és carbon?
keymaker said:
TECHNIKA / DEKORÁCIÓ:
- Eheim perlonvatta, szivacs, Eheim Substrat Pro biológiai szűrőanyag a gyári töltetből, 1 liter.
- ADA Bio Rio - Biológiai szűrőanyag, 0,6 liter
- ADA NA Carbon - aktívszén szűrőanyag, kb. 0,4 liter
 
keymaker said:
Majd elővettem az ollót és hihetetlen türelemmel gyakorlatilag szálanként megnyírtam a bozótot. Az eredményen látszik, hogy nem estem neki ész nélkül

Bevallom őszintén először semmi különbséget nem láttam :oops: ,majd tüzetesebb vizsgálódás után már észrevettem az eltéréseket.Tényleg érzékelhető,hogy nem kapkodva elkövetett nyírás volt,hanem alapos megfontolt kertészkedés.Gratulálok! :clap:
 
Nagyon szép akvárium! Nagyon tetszik, hogy a megszokott elrendezés helyett egy érdekesebb, "merészebb" layout-ot látok. :thumbup: A kiálló kő izgalmassá teszi.
 
viktorlantos said:
Gyönyörű tiszta képek. Gratu B :thumbup: Nekem kicsit furák bal elöl azok a magas füvek
Köszi. Kell az oda... ;)

sedonastudy.jpg
 
Művészi pontosság :) Art mondta hogy milyen jól kivehetők az akimban a 3szögek, ezt eddig nem is vettem észre mivel én minden nap látom az aki, de ezek után kíváncsi lennék rá hogy hol bujkálnak nálam :lol:
 
Na most írt a PFK, hogy tetszenek nekik az akiról készített fotóim, ezért szerepeltetni akarják egy kétoldalas interjúval, fotókkal megfejelt cikkben a nyomtatott újságban... Micsoda meglepetés! És micsoda megtiszteltetés. :oops:

Egyszer már szerepelt egy korábbi akim a Readers' Tanks oldalon, de "csak" mint a "hónap akváriuma" - 1 fotóval, és technikai leírással. Ez most szerintem nagyjából ugyanaz, mint amit Viktor kapott. Bevesszük Angliát, hallelujah.
 
Helyes, jó jel hogy hazai akváriumokat is kitüntetnek ilyen figyelemmel. Ti vagytok a zászlóvivők idehaza, úgyhogy hajrá. :lol: :D ;)
 
Gratulálok Key!
Tényleg gyönyörű az akváriumod, megérdemli hogy külföldön is megismerjék.
 
Én is gratulálok!
Ki gondolta volna, hogy ilyen rövid idő alatt fel lehet zárkózni a nemzetközi élmezőnyhöz?

Tudom, ...Balázs... ;)
 
keymaker said:
Na most írt a PFK, hogy tetszenek nekik az akiról készített fotóim, ezért szerepeltetni akarják egy kétoldalas interjúval, fotókkal megfejelt cikkben a nyomtatott újságban... Micsoda meglepetés! És micsoda megtiszteltetés. :oops:

Egyszer már szerepelt egy korábbi akim a Readers' Tanks oldalon, de "csak" mint a "hónap akváriuma" - 1 fotóval, és technikai leírással. Ez most szerintem nagyjából ugyanaz, mint amit Viktor kapott. Bevesszük Angliát, hallelujah.

Gratulálok! Csak így tovább! :clap:
 
Csatlakoznék a többiekhez. Gratulálok!
Már a 2. akváriumod,ami külföldi újságban szerepelhet.Ez igazán kimagasló teljesítmény! :clap:
 
Köszi mindenkinek! :oops:

A nagy fotózásokkal egy csomót állnia kellett a szűrőnek, erről mondjuk nem nagyon volt szó, hogy pl. egy nano-t simán tönkre lehet vágni egy ilyen akcióval, kíváncsi leszek mennyire kezd el algásodni ezek után.
 
keymaker said:
Köszi mindenkinek! :oops:

A nagy fotózásokkal egy csomót állnia kellett a szűrőnek, erről mondjuk nem nagyon volt szó, hogy pl. egy nano-t simán tönkre lehet vágni egy ilyen akcióval, kíváncsi leszek mennyire kezd el algásodni ezek után.

Én is gratulálok. Miért nem vetted ki a szűrőt az akiból és járattad egy vödörben? :angel:
 
Baromi nehéz lenne a méretrevágott csöveket oldalra egy irányba elvezetni ehhez... Szét kellett volna kapnom az üveget, újra prime-olni, stb...
 
Back
Oldal tetejére