• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Sziasztok,
idén nekem maradt holnap, holnapután, vagy jövőre megcélozhatjuk jan. 3.-4.-5. Vélemény?
 
Helyszínként esetleg szóba jöhetne a Rundó. Kellőképpen kultúrált és vannak nagy asztalaik, ahol mindenki elférne. Ráadásul pár száz méteres körzetben van még egy halom kocsma, ha mégsem lenne valamiért okés!
 
Sziasztok!
Sajnos a 3.-a nem jó. Este biztos nem. A harmadik gyerekem 2 hetes, úgyhogy nekem kevés időpont jó.
De egyszer szívesen megismerkednék veletek. Evereka-nak már felvetettem. Ő van legközelebb hozzám.
JÓ SZÓRAKOZÁST!
Figyelem a topicot hátha egyszer odaérek.
 
Sziasztok!
Sajnos a 3.-a nem jó. Este biztos nem. A harmadik gyerekem 2 hetes, úgyhogy nekem kevés időpont jó.
De egyszer szívesen megismerkednék veletek. Evereka-nak már felvetettem. Ő van legközelebb hozzám.
JÓ SZÓRAKOZÁST!
Figyelem a topicot hátha egyszer odaérek.
Szia,
Gratulálok a gyerekekhez, nekem csak 2 van néha az is sok:ROFLMAO:, teljesen megértelek, amúgy nekem a délután is jó (napszaktól függetlenül tudok inni;)), ha csak az este a gond. Vagy valamikor esetleg Mohácson is rendezhetnénk találkozót, hisz ott is van kocsma.(y)
Üdv.
 
Háhhh,középút ,ez remek ötlet.Habár lementem volna a kulturális fővárosba is egy kis diskurzusra.De Mohács is remek ötlet.Biztos ott is van jó hely;):)
Szerintem az elsőt (jan 3.-Rundó?) Pécsett, a másodikat lehet akár Mohácson is.
Üdv.
 
Sziasztok!

Mivel még csak 2 hetes a kicsi, egyenlőre nem tudom hogy fog beállni a dolog, addig nem is ígérek. A 3.-a nem a gyerekek miatt nem jó. De figyelem a topicot. Mohács is jó ötlet, talán itt is van SÖR. A napszak nekem is mindegy fogyasztás szempontjából.
 
Back
Oldal tetejére