• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pozitív élmények

Köszönöm Viktor, de a gratuláció inkább a szerzőt illeti, szerintebb az nagyobb munka volt, a bekerülésemet inkább a többiek passzivításának köszönhetem.:)

Véletlenül pont itt nyílt ki a könyv?:)

Sajnálom, semmit nem tudok róla.:(

Köszönöm, tolmácsolom a gratulációd Markusnak.;) Csak német, nem tudom tervez-e a jövőben más nyelvű változatot is.:unsure:

A könyv utolsó oldalán van egy névsor, felette a felirat: "Akiknek nem köszönöm, mert nem válaszoltak". :p:D
Megkérdezhetnéd, hogy esetleg intézkedne-e, hogy Mo-ról is meg lehessen venni. Szeretem az ebook kiadásokat.
 
Bizti, hogy elfelejtetted? Bocsi @kuchi , de úgy gondolom, nem ártana kicsit komolyabban venned másokat, még akkoris, ha nincs hűdenagy nevük.
Drukkolj, hogy harmadszorra is írjon, mert két sikertelen próbálkozás után könnyen lexarhat. És mit szépítsem, joggal.
Most az a minimum, hogy válaszolsz, hogy 1001 bocsánat, meg miegymás, de marhára gratulálsz a könyvéhez. Akkor még lehet esélyed a következő könyvben.
Iden már valaszoltam neki,németül irogattunk egymásnyk.abban maradtunk hogy Kína után jelentkezúnk.
 
Iden már valaszoltam neki,németül irogattunk egymásnyk.abban maradtunk hogy Kína után jelentkezúnk.
Na, ez az!
Idehaza a társadalom akvakertész-rétege, azért képben van, hogy ki is vagy.
DE
Kint nem csak a versenyakváiddal, hanem ilyen apróságokkal is mélyebben a köztudatba kerülsz. A szó meg terjed.
Szóval húzz bele @kuchi és hajrá!
 
Az igazi akvakertészkedés barátságokról szól


Egyszer volt, hol nem volt, pontosabban a Majorban volt egy Araki WS. Jobb oldalamon @Coller , balomon egy Marco névre hallgató olasz fickó, aki életében még sohasem akvakertészkedett, csak ámulattal nézte a Green Aqua YT csatornáját. Elmondta, hogy a Green Aqua/ADA-Araki kombó túl csábító volt, így felkerekedett, hogy saját szemével is lássa a GA galériáját, és egy ADA suikei akvárium berendezését. Búcsúzáskor elárulta, hogy szerinte a GA bellissimo és Araki aksija magnifico.

Teltek-múltak hetek, hónapok és rámtalált az Instán, és azóta tartjuk a kapcsolatot. Többen tudjátok, mivel "ünnepeltem" meg a 2020. év karácsonyát és szilveszterét. Hát Marco is megtudta, és ma ezt találtam a postaládában:
front.JPG
backINSTA.JPG

Ha kíváncsiak vagytok, mit "lesett el" a GA-ban, és a workshopon, látogassátok meg Insta oldalát.
 
Utoljára módosított:
Az igazi akvakertészkedés barátságokról szól


Egyszer volt, hol nem volt, pontosabban a Majorban volt egy Araki WS. Jobb oldalamon @Coller , balomon egy Marco névre hallgató olasz fickó, aki életében még sohasem akvakertészkedett, csak ámulattal nézte a Green Aqua YT csatornáját. Elmondta, hogy a Green Aqua/ADA-Araki kombó túl csábító volt, így felkerekedett, hogy saját szemével is lássa a GA galériáját, és egy ADA suikei akvárium berendezését. Búcsúzáskor elárulta, hogy szerinte a GA bellissimo és Araki aksija magnifico.

Teltek-múltak hetek, hónapok és rámtalált az Instán, és azóta tartjuk a kapcsolatot. Többen tudjátok, mivel ünnepeltem meg a 2020. év karácsonyát és szilveszterét. Hát Marco is megtudta, és ma ezt találtam a postaládában:
View attachment 100480
View attachment 100481

Ha kíváncsiak vagytok, mit "lesett el" a GA-ban, és a workshopon, látogassátok meg Insta oldalát.
Na, akkor ennyit a babonás hülye blue monday ökörségről, hogy ez az év legboldogtalanabb napja! Köszi @mmccannon Mary és Marco!😍
 
Az igazi akvakertészkedés barátságokról szól Vol. 2.


Ez voltam:
1613419836521.png

Ez lettem:
131640328_907770673092605_7653854055135933687_n.jpg

Egy kis kulccsont-törés, csontrepedések, meg ez, meg az. (De már gyúrok házhozjáró gyógytornásszal, aki 30 perc alatt leamortizál, ráadásul hetente kétszer. 🥵)

Csak a Teremtő tudja, hogy honnan, s miként értesültek róla, de nem sokkal a baleset után három akva-muskétás - @Denior , @star67 és @evavigh – megjelentek, hogy megejtsék a vízcserét az akváriumokban, hoztak enni- és innivalót, kiváltották gyógyszereimet, stb. A mai napig jönnek és segítenek.
Kontrollokra @Denior vitt és hozott haza. (Itt meg kell jegyeznem, hogy a röntgenes asszisztens összeboronált minket, de ha kérhetem, ne szólítsatok Mrs. Deniornak. 😬)

Aztán eljutottam addig, hogy valamit kezdeni kell, mert nem szeretnék újfent éveket a négy fal között rekedve tölteni. Az egészet egy crowdfunding oldalon kezdtem 2020. december 27-kén, és kiraktam az Insta oldalamra is. Az Insta révén futott be az első két támogatás, Marco Olaszországból (aki a képeslapot is küldte) és @xman .
Aztán a helyi lakóközösséghez fordultam, ami nemigen működött. Több kritikát kaptam, mint segítséget, vagy akár bátorító szót.

A legnagyobb köszönettel @Wadorzo nak tartozom, mert gyakorlatilag az egész ötlet az Ő fejéből pattant ki, a finomításokban meg @Denior és @evavigh voltak partnerei. Külön köszönöm a GA csapatának - @Nigro @viktorlantos @danyi03 @inadsz & Co. -, amiért nem csupán rábólintottak a kezdeményezésre, de még a "Fontos" kategóriába is átminősítették.

Summa summarum, December 27-ke és Február 4-ke között 82.705,- jött össze.
A Fórumon Február 5-kén indult útnak a jótékonysági topik, és Ti mindössze 10 nap alatt (!) 368.253,- forintot tettetek a virtuális malacperselybe. Ezzel elérhető közelségbe került, hogy nyominger létem ellenére teljes és független életet éljek.

Köszönöm Mindannyiótoknak:
- Nektek, akik meghirdettétek akváriumi felszereléseiteket, aljzatokat, tápokat, stb.,
- Nektek, akik megvettétek,
- Nektek, akik „csak úgy” utaltatok.

Férfiasan bevallom, még mindig nem tudom felfogni, és még gyakran elsírom magam.
Fantasztikusak vagytok, és minden hálám és nagyrabecsülésem a Tiétek. 🤟
Vagyis nem, ez nem én vagyok... :unsure:
Helyesbítek: Arohamsisakoséletbe! 💖
 
Utoljára módosított:
Az igazi akvakertészkedés barátságokról szól Vol. 2.


Ez voltam:
View attachment 102079

Ez lettem:
View attachment 102078

Egy kis kulccsont-törés, csontrepedések, meg ez, meg az. (De már gyúrok házhozjáró gyógytornásszal, aki 30 perc alatt leamortizál, ráadásul hetente kétszer. 🥵)

Csak a Teremtő tudja, hogy honnan, s miként értesültek róla, de nem sokkal a baleset után három akva-muskétás - @Denior , @star67 és @evavigh – megjelentek, hogy megejtsék a vízcserét az akváriumokban, hoztak enni- és innivalót, kiváltották gyógyszereimet, stb. A mai napig jönnek és segítenek.
Kontrollokra @Denior vitt és hozott haza. (Itt meg kell jegyeznem, hogy a röntgenes asszisztens összeboronált minket, de ha kérhetem, ne szólítsatok Mrs. Deniornak. 😬)

Aztán eljutottam addig, hogy valamit kezdeni kell, mert nem szeretnék újfent éveket a négy fal között rekedve tölteni. Az egészet egy crowdfunding oldalon kezdtem 2020. december 27-kén, és kiraktam az Insta oldalamra is. Az Insta révén futott be az első két támogatás, Marco Olaszországból (aki a képeslapot is küldte) és @xman .
Aztán a helyi lakóközösséghez fordultam, ami nemigen működött. Több kritikát kaptam, mint segítséget, vagy akár bátorító szót.

A legnagyobb köszönettel @Wadorzo nak tartozom, mert gyakorlatilag az egész ötlet az Ő fejéből pattant ki, a finomításokban meg @Denior és @evavigh voltak partnerei. Külön köszönöm a GA csapatának - @Nigro @viktorlantos @danyi03 @inadsz & Co. -, amiért nem csupán rábólintottak a kezdeményezésre, de még a "Fontos" kategóriába is átminősítették.

Summa summarum, December 27-ke és Február 4-ke között 82.705,- jött össze.
A Fórumon Február 5-kén indult útnak a jótékonysági topik, és Ti mindössze 10 nap alatt (!) 368.253,- forintot tettetek a virtuális malacperselybe. Ezzel elérhető közelségbe került, hogy nyominger létem ellenére teljes és független életet éljek.

Köszönöm Mindannyiótoknak:
- Nektek, akik meghirdettétek akváriumi felszereléseiteket, aljzatokat, tápokat, stb.,
- Nektek, akik megvettétek,
- Nektek, akik „csak úgy” utaltatok.

Férfiasan bevallom, még mindig nem tudom felfogni, és még gyakran elsírom magam.
Fantasztikusak vagytok, és minden nagyrabecsülésem a Tiétek. 🤟
Vagyis nem, ez nem én vagyok... :unsure:
Helyesbítek: Arohamsisakoéletbe! 💖
Köszönöm a kedves szavakat, de én úgy gondolom, hogy maximum csak megadtam a kezdő lökést... ;)
 
Back
Oldal tetejére