• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók magunkról

Nekem fekete maszkom van, és felpróbáltam hozzá a fekete, fél fejemet eltakaró napszemüveget... Hát, nem mennék úgy bankba, az biztos. 😁 Amúgy meg bármelyiket is adják, jól fogsz járni, úgyis mindig mindenhonnan a bevételt szoktad kérni. ;)
Fúúúú, de jó lenne nekem is egy fekete maszk! Aszondanám "Luke, én vagyok az anyád!" :ROFLMAO:
 
Utoljára módosított:
Na akkor én is mutatok egy képet.
20200101_010415.jpg
Ez szilveszterkor készült.
A hotel (vidám és élménypark)tulajdonosának a személyi felszolgáloja,a VIP raumban.Itt csak a kiváltságosok dolgozhatnak,én pl 11 éve minden szilveszterkor.
Tudom a csokor nyakkendő itt még ferde.
 
Szágyon is van már lift? ;)
Nekem első pillantásra az ugrott be, hogy @Szabó Henrik saját pánikszobáját láthatjuk. :unsure:


Aztán jött a felismerés, a kezelőpanelt látva.
... de egyben el is bizonytalanodtam. Az 5-ös előtt vajon nincs egy mínusz jel??? Mert akkor lehet, hogy mégiscsak a szágyi pánikszobába vezető utat látjuk.
Egyébként a profi operatőri munka és találékonyság is elismerésre méltó. (...gondolok itt a szelfibot kiváltására)
 
Nekem első pillantásra az ugrott be, hogy @Szabó Henrik saját pánikszobáját láthatjuk. :unsure:


Aztán jött a felismerés, a kezelőpanelt látva.
... de egyben el is bizonytalanodtam. Az 5-ös előtt vajon nincs egy mínusz jel??? Mert akkor lehet, hogy mégiscsak a szágyi pánikszobába vezető utat látjuk.
Egyébként a profi operatőri munka és találékonyság is elismerésre méltó. (...gondolok itt a szelfibot kiváltására)
hát aki ment már azzal a lifttel a 10.re az tudja, hogy mire felér addigra kezdel pánikba esni.
Aki még nem járt arra, annak elmondom hogy ennél lassabb lift nincs az országban. Most így belegondolva Szágyra elmenni sem tűnik hosszabbnak mint abban a liftben utazni :ROFLMAO:
 
hát aki ment már azzal a lifttel a 10.re az tudja, hogy mire felér addigra kezdel pánikba esni.
Aki még nem járt arra, annak elmondom hogy ennél lassabb lift nincs az országban. Most így belegondolva Szágyra elmenni sem tűnik hosszabbnak mint abban a liftben utazni :ROFLMAO:
Utaztam már én is abban a liftben de nem tűnt olyan lassúnak (igaz kollégám kétszer hívott már, hogy hol vagyok ilyen sokáig, pedig a lift még csak a harmadikon járt) 😁😂😂
 
Back
Oldal tetejére